Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Yaka Kartı

Yaka Kartı - ATC Kart

Yaka kartı firmaların bünyesinde oldukça avantaj sağlayan bir uygulamadır. Yüksek sayıda personelle üretim yapan firmalar, üretim içi şeflerin personeller ile iletişimini kolaylaştırdığı gibi ayrıca işletmeyi ziyarete gelen müşteriler açısından da olumlu iz bırakan bir görsel sergilemektedir. Bununla birlikte hizmet sektöründe yaka kartı kullanılması da müşteride olumlu izlenim oluşturacaktır.

ATC Yaka Kartı

Çünkü çoğu firma personeline aynı renk t-shirt kullandırarak müşteriden ayırt edildiğini düşüncede, aynı renkte giyinen müşteriye diğer müşterilerin ürün sorduğuna pek çok kez şahit olunmuştur. Oysaki personel yaka kartı kullanıyor olsa, sizlere gelen müşterilerinizin bir başka müşteriye karşı mahcup olmasını engellemiş olursunuz. Dolayısıyla müşteriniz mahcup olmadığı ve kendini mağazanızda daha rahat hissettiği için sizleri sık sık ziyaret edecektir. Bu sistemi kendi bünyenize kazandırmak adına atc kart firmasıyla görüşebilir ve size uygun şekilde yaka kartı sipariş edebilirsiniz. Eğer yoğun şekilde personel değişikliği yaşıyorsanız, bu firmadan edineceğiniz kart yazıcı ve yaka kartı gibi ürünlerle, personel ismini kendi bünyenizde kolayca basabilirsiniz.

Yaka kartı dediğimiz küçük kartlar, adınız -soyadınız, görev tanımınız gibi hakkınızda karşı tarafa küçük bilgiler veren şeylerdir ve büyük ya da küçük işletmelerde kullanılması önemlidir. Şirket logosu, personelin vesikalık resmi ve kimlik bilgilerinin bulunduğu karttır. Yaka kartlarının kimlik görevi görmesinin yanı sıra bir de çalışılan firmada ki çalışanların görev ve isimlerini yazmak için de kullanılır. Hizmet sektöründe özellikle kalabalık çalışılan ofislerde veya mağazalarda bir zorunluluk haline gelmiştir.

İşletmelerin kurumsal yapılarına göre bu bilgileri değişiklik gösterebilmektedir. Bazı firmalarda yaka kartları için isim ve soyisim yeterli olmasıyla beraber, bazılarında kan grubuna kadar farklı kişi bilgileri olabilmektedir. Personel kartları günümüzde büyük ya da küçük işletme olması farketmeksizin yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yaka kartları düşük adetlerde dijital, yüksek adetlerde ise ofset baskı tekniği ile üretilmektedir.

Yaka Kartı Örnekleri

Personel yaka kartı, boyun askı ipi, klips ya da kart yoyosu ile birlikte kullanılabilmektedir. ihtiyaç duyulduğu taktirde farklı boyutlarda (özel ebat) yaka kartı üretimi yapılabilmektedir. Personel yaka kartı ile ilgili örnekler için firmamızdan örnek kart talebinde bulunabilirsiniz.

 

personel kartıyaka kartıpersonel yaka kartıbaskılı yaka kartı yaka kartlarıpvc yaka kartı