Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik Kart

Plastik Kart, Pvc kart, Plastik kart üretimi, Plastik kart basımı

Plastik kart kullanımı günümüzde çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Sürekli gelişen teknoloji ve yeni iş alanları nedeni ile bu oran hızla artmaktadır. Plastik kart imalatı yapan firmalar, müşterilerinin istekleri göz önüne alınarak, normal ölçülerde ya da istenilen ebatlarda plastik kart üretimi yapabilmektedir.

Plastik Kart Siparişi

Pvc kart üretimi yapan firmalarda, daha önceden yapılmış olan baskılı plastik kart örnekleri ya da kendi tasarımları olan baskılı kart çeşitlerini görebilmeniz mümkündür. Bu örneklere göre, siz kendi tasarımınızı yapabilir ya da begendiğiniz herhangi bir plastik kart tasarımı üzerinde gerekli değişiklikleri yaptırıp daha  sonra sipariş verebilirsiniz. Bir diğer alternatif ise kart yazıcısı ile kendi kartınızı kendiniz de üretebilirsiniz.

Plastik kart imalatı, verilen siparişin miktarına göre çeşitlilik sergilemesiyle birlikte; bununla beraber istenilen uygulamanın niteliklerine, ve firmanın büyüklüğüne göre de çeşitlilik sergilemektedir. Plastik kart bedeli istenilen miktara göre ve plastik kart için talep edilen niteliklerine göre farklılık gösterir. İsteğe bağlı olarak baskılı kartlar barkodlu, manyetik bantlı, kabartma ad ya da numaralı şeklinde imal edilmektedir.

ATC Plastik Kart

Üstelik plastik kart yani PVC kart fiyatları, uzun vadeli kullanımda sağlamış olduğu kolaylık ve aklıda kalıcılık özelliği sayesinde diğer malzemeler kullanılarak yapılan alternatiflerinden çok daha hesaplı. ATC Kart beklentilerinizi karşılayacak plastik kart seçeneklerini makul fiyatlarla sağlayacaktır.plastik kart plastik kart plastik kart plastik kart plastik kart plastik kart