Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Metal Yaka Kartı

Metal Yaka Kartı - ATC Kart

Özellikle halka açık bir işleyişin bulunduğu sektörlerde, personel ve müşteri arasındaki iletişimi kolaylaştırmak ve bir yandan da firmanın disiplinini oluşturmak adına metal yaka kartı oldukça iyi bir izlenim bırakmaktadır. Bu kartlar görsel olarak firmaya zengin bir duruş katarken ayrıca markasının da sürekli görülmesinden ötürü akıllara yer etmesi ve tercih edilme oranını yükselten bir unsur oluşturmaktadır. Metal yaka kartı, üzerine yapılan tampon ve serigraf baskı özelliğiyle sizlerin istediğiniz renk ve tonlamada firmanızı tanıtmanıza yardımcı olmaktadır. İsterseniz unvanınızı isterseniz de logonuzla birlikte unvanınızı da sergileyebileceğiniz bu yaka kartı sayesinde iyi yönde geri dönüşlerin olduğunu kısa sürede fark edeceksinizdir. Firmasına metal yaka kartı uygulaması getiren şahısların, bünyesinde aynı zamanda kart yazıcı olması kendileri açısından maliyet düşürücü bir eylem olacaktır. Çünkü personelde sürekli değişim yaşayan büyük firmalar, dışarıda plastik kart basımı yaptırmaları bir hayli pahalıya gelecektir. Dolayısıyla yaka kart edindiğinizde birde yazıcıya sahip olursanız, kendi bünyenizde istediğiniz kadar uygun fiyata kart basabilir ve yaka kartına takabilirsiniz.

Metal Yaka Kartı Nedir?

Talep edilen metal yaka kartı, isteğe bağlı olarak arka tutturma noktası iğneli veya mıknatıslı olarak tasarlanabilir. İki çeşidi de uzun vadede kullanım hakkını sizlere verecek kalitede dizayn edilmektedir. Kartın ön üst bölgesinde sizlerin şirket bilgisi yer alırken alt yüzeyinde ise kullanıcının isim bilgileri yer alacaktır. Ancak görünen isim sizlerin kendi yaptığınız baskılı kartın, metal yaka kartı içine koyduğunuz isim olacaktır. Mesela organizasyon şirketlerinde yoğun şekilde personel değişikliği yaşanmaktadır. Bu noktada edindiğiniz yaka kartları içine kendi yazıcınızla isim basabilir ve sorunsuz şekilde işleyişinize hızlıca devam edebilirsiniz. Dışarıda kişiye özel kart bastırmak hem maliyetli hem de zaman alan bir işlem olduğundan ötürü sizlere bu konuda detaylıca yardımcı olacak olan atc kart firmasından bilgi alabilirsiniz. Uzun yıllardır bu sektör üzerinde hizmet veren firma, konumuz doğrultusunda sizlere fikir verir ve talebiniz ne ise en iyi ve kaliteli şekilde yerine getirir. Kendi bünyesinde isteğinizle metal yaka kartı içine istediğiniz plastik kart basımını yapabildiği gibi ayrıca bu işlemi sizlerin bünyesinde yapmanıza da sağladığı üstün kaliteli kart yazıcılar ile olanak vermektedir. Bu firmayla iletişime geçtiğinizde, yazıcı, plastik kart basımı, yaka kartı ve kart aksesuarı gibi ihtiyacınız olan her ürüne en iyi şekilde sahip olacağınızı bilmelisiniz. Günümüzde kullanılan yaka kartları, görsel açıdan firmanın kalitesini yükselten bir uygulama olduğu gibi aynı zamanda güvenlik açısından da son derece önem teşkil etmektedir.

Metal Yaka Kartı Neden Önemlidir?

Örneğin; kurumsal kimliğe bürünmüş büyük kuruluşlar, personel takibinin yapılmasında bir hayli zorluk çekmektedirler. Firmasına yaptırdığı turnike sisteminde metal yaka kartı içinde bulunan plastik kart, personelin hem kimliğini belirler hem de firmada bulunduğu gün ve saat sayısını zorlanmadan açığa çıkmasında yardımcı olur. Dolayısıyla genel anlamda bakıldığında yaka kartı her açıdan firma sahiplerine olumlu sonuç vermektedir. Yaka kartının plastik çeşidi de bulunmaktadır. Ancak plastik malzemeden tasarlanan yaka kartları metala oranla daha dayanıksızdır ve görsel açıdan da daha basit bir görüntü sergilemektedir. Sizlere sunduğu geniş ve kaliteli ürün yelpazesi sayesinde istediğinizden daha iyi bir verim alacak ve firmanızın işleyişinde büyük kolaylık kazanmış olacaksınız. Atc firması bugüne kadar verdiği hizmetler doğrultusunda geniş bir müşteri kitlesine sahip olmuş ve aldığı memnuniyetler karşılığında her daim bir adım daha ilerleyerek daha iyi bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Sizlerin kurumsal kimliğine yakışan çözümleri üretmeyi hedefleyen firma, en iyi plastik kart sistemlerine sahiptir ve metal yaka kartı konusunda son derece kaliteli bir iş ortaya çıkartmaktadır. Tek bir nokta üzerinden ihtiyaçlarınızı sizi anlayan uzman kişiler tarafından temin etmek isterseniz, sizlere önerdiğimiz adresi ziyaret etmeniz ve iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Taleplerinizi dinleyen firma yetkilileri sizlerin isteğinize uygun tasarımı tarafınıza görsel olarak sunar ve onayınızı aldıktan sonra üretime geçerek memnuniyetinizi kazanır. Bunun yanı sıra firma maliyetinizi en aza düşürmek adına sizlere farklı çözümler de sunarak, hizmet verdiği anda kazanç elde etmenizi de sağlamaktadır. 

 

Metal yaka kartıMetal yaka kartı hondaMetal yaka kartı mado