Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Kurumsal

ATC Kart Kurumsal

2004  yılında kurulmuş  olan Atckart, kurulduğu günden bugüne kadar üretmiş olduğu plastik kart ve aksesuarları ile konumunda farklı bir yer edinmiş plastik kart üreticilerindendir.

Atckart, plastik kart ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanında siz değerli müşterilerimize  geniş ürün alternatifleri sunmaktadır.

Atckart, Plastik kart ürünlerinde dünya standartlarında kalite güvencesi ile bu konudaki  ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda karşılamanın vermiş olduğu güven ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Atckart, kaliteli ürün ve yenilikçi bakış açısıyla, her zaman daha iyisi için çalışacaktır.

Atc Kart Sektörel Eğilimi

Üretim tekniklerindeki değişim ile birlikte artık petrol ürünlerine dayalı sektörde müthiş bir değişim yaşanmaktadır. Bu konuda üretilen modeller sizlerin ve marka kimliğinizin beğeni ile sunulmasında büyük bir etki sağlamasına neden olmaktadır. Ayrıca sizlerin marka kimliğinize uygun özel tasarımlar ile de, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.