Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Kart Yazıcı

Kart Yazıcı - ATC Kart - ATC Plastik Kart Baskı ve İmalatı

Günümüzde küçük işletmeler dahi kendi içlerinde basit görünen ama oldukça etkili sonuçlar alınan akıllı kart sistemine geçerek kurumsallaşma yolunda ilerlemektedir. Bu sistem firmayı dış etkenlere karşı olumlu yönde gelişime açık gösterirken aynı zamanda personelin takibinin yapılmasında da kolaylık sağlamaktadır. Ancak plastik kart uygulaması kart yazıcı ile firmanın kendi bünyesinde basılırsa çok daha hızlı ve uygun fiyata mahal olacaktır. Bu nedenle bu sistemle çalışmalarını yürütmek isteyen firma sahipleri bir kart yazıcı ile hızlıca ihtiyacı olan kartları hazırlayabilir ve sorunsuzca iş işleyişine devam edebilir. Yazıcı sayesinde kişi hazırlayacağı kartın üzerine seri numarası, isim veya barkot gibi özellikler ekleyebilir ve dilediği gibi baskısını yapabilir. Dolayısıyla kolayca kurup, kullanabileceğiniz üstün çözünürlükteki yazıcılara atc kart firması tarafından sahip olabilir ve uzun yıllar güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Kart Yazıcı Nerelerde Kullanılır?

Bununla birlikte yazıcınızın uzun vadede dayanıklı olması adına kullanacağınız boş plastik kartın da kalitesi son derece önemlidir. Çünkü kart yeteri düzeyde pürüzsüz olmazsa bu durum baskı kalitesini etkileyeceği gibi aynı zamanda yazıcıya da zarar veren bir olumsuzluktur. Sizlerin ihtiyacınız olan kart yazıcı cihazını temin edebilen firma aynı şekilde gerekli olan boş kart ve ribon malzemelerini de en iyi kalitede sizlere sunmaktadır.

Günümüzde bir çok kurumsal şirket, üniversiteler, kurum ve kuruluşlar plastik yaka kartına ihtiyaç duymaktadır. Bu tür yerlerde yaka kartı üretimi yapabilmek için plastik kart yazıcı için olmaz ise olmaz ihtiyaçların başında gelmektedir. Kart yazıcısı alımlarında yazıcının hızı, maliyeti, teknik servis desteği ve baskı kalitesi önemli etkenlerden biridir. Plastik yaka kartı baskısı yapacak olan kişilerin, kart yazıcıyı bunu düşünerek almaları gerekmektedir.

Kart Yazıcı Neden Önemlidir?

Plastik Kart Yazıcı; plastik kart üzerine istediğiniz zaman kolaylıkla baskı yaparak, işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Özellikle seri üretimlerde kolaylık sağladığı için şirketlerin çok fazla tercih ettiği bir yazıcıdır. Böylelikle kısa süre içerisinde istediğiniz kartları yazıcı sayesinde oluşturabilmeniz mümkün olmaktadır. Üstelik bu sayede; maliyetten de büyük bir tasarruf sağlamış olacaksınızdır. Çünkü çok düşük maliyet ile kartları oluşturmanızı sağlayan yazıcılardır. İhtiyacınız olan kartları, kendi bünyenizde kolayca oluşturabileceksiniz.

Plastik kart yazıcı satın alırken, maliyeti size biraz pahalı gibi görünse de, bilmeniz gereken, sizin kart yazıcı için ödediğiniz tutar, müşterilerinize üreteceğiniz kaliteli plastik kartlar ve kısa üretim süresi ile, kesinlikle size geri dönüş sağlayacaktır.