Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Kart Askı İpi 15mm

Kart askı ipi, baskılı kart askı ipi

Son yıllarda büyük firmalar personellerin giriş çıkışlarını kontrol edebilmek için personel giriş çıkış kartları kullanmaya başladırlar. Bu sayede personellerin gün içerisinde ki tüm hareketlerini takip edebilmektedirler. Personel giriş çıkış kartı kullanan firmalar personelin saat kaç ta işe giriş yaptığını, personelin kaçta paydoslara çıktığını, yemeğe kaçta gittiğini, yemekten kaçta dönüp işbaşı yaptığını ve akşam kaçta paydosa çıktığı gibi birçok hareketi sistem üzerinden takip edebilmektedirler.
Kart askı ipi, işyerinizde kullanmakta olduğunuz yaka kartlarını boynunuza asmak için en çok tercih edilen askı aparatıdır. Kart askı ipleri şirket logosu ya da yazı baskılı olarak tercih edilmektedir. Kart askı ipinin üzerine uygulanan baskıda kesinlikle solma ya da zamanla dökülme olmaz.
Kart askı iplerinde en çok tercih edilen genişliklerden bir taneside 1.5 cm dir. Kart askı ipi üretimi kişinin tercihine göre farklı şekillerde olabilmektedir, örnek olarak ense kısmında ense kilidi veya uç kısmında ara kilit aparatı kullanılabilir.
kart askısıkart askı ipibaskılı kart askı ipiplastik kart ipi baskılı boyun askı ipiplastik kart askısı