Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Personel yaka kartı önemi

  • Anasayfa
  • /
  • Personel yaka kartı önemi

Kurumsallığın ön planda olduğu ve personelin tanımak hatta iletişim kurmayı gerektiren bir iş ile ilgili iseniz. Atc plastik yaka kartları kullanımı rahat ve kolaydır. Yaptığınız iş ile ilgili bilgilerin ve kimlik bilginizin yazılı olarak boyundan asılan ip ile bağlı kişi kartıdır. Özellikle hastaneler oteller restoranlar ve birçok kurumsal firmalarda çokça kullanılır bu kartlar. Tanıtım ve seminerde görevli olan bayan çalışanlar hemşireler tarafından da tercih edilebilir.

Son derece yumuşak ve rahatsızlık vermeyen bu askılar iletişim kuran kişi ya da müşteri ile daha doğru hizmet vermek ya da almak adına son derece önem arz eder. Kart askı ipi ense ya da saçınızı rahatsız etmez gün içinde varlığını bile hissetmezsiniz. Askı ipleri çeşitli renlerde olabilmekte. Yaptığınız mesleğe ya da üniformanıza uygun olarak da tasarlanabilir. Firmanızın isminin basılı olarak askı ipinde göstermek istediğinizde ise baskılı ip tercihiniz olmalıdır. Şirketinizin düzenleyeceği konferans ya da eğitime katılacak kişilerin Atc karlarını hazırlatabilir. Askılarına ise firmanızın ismini bastırabilirsiniz.

Yaka kartı boyun askılı kart gibi çok çeşitli ürünlere sahiptir. Ziyaretçi geldiğinde verilebilen ziyaretçi olduğunu belirten bir kart ile kimseye ayrı ayrı anlatım yapmak zorunda kalmazsınız. Sizin ziyaretçi olduğunuzu bir bakışta yakanıza ya da boynunuza asacağınız bir kart yardımı ile kolayca anlaşılacaktır. Personel kartlarında fotoğraflarda yapıştırılmaktadır. Okullarda öğretmenler tarafından da kullanılan Atc kartları kullanım alanlarına göre çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Market personelinin sıkça kullandığı kartlardır.

 

İğneli olarak yakada taşınabilen modelleri de mevcuttur. Seçim ve tercih tamamen size bağlıdır. Bazı işyerlerinde personel kartı çalışanların barkodlu kartı olarak giriş çıkış saatlerini ve mesailerini takip etmek için işe başlarken ya da mesai bitiminde barkod okuyuculara okuttukları kart ile aynı işlevi görmektedir. Yani hem personel kartı hem de barkod kart olmaktadır. Kullanım ve iletişim kolaylığı sağlayan bu kartlar plastik kart olarak her türlü hizmette kullanılmaktadır.