Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Yaka Kartlarının Vazgeçilmezi Askı İpleri

  • Anasayfa
  • /
  • Yaka Kartlarının Vazgeçilmezi Askı İpleri

Diğer adı Pvc kart olan plastik kart işletmeler tarafından çok sık tercih edilen bir üründür. Çünkü işverenler bu sayede, çalışanlarının giriş çıkışını kontrol ederek bir yandan da düzeni sağlayabilmektedirler. Bu plastik kartların üretimini yapan firmaların arasında ilk sıralarda yer alan Atc kart firması standart ölçüler plastik kartlar üretebildiği gibi müşterisinin isteğine bağlı olarak da, tercih edilen büyüklükte kartlar da üretebilmektedir. Gelişen teknolojinin yardımı ile her geçen gün yeni şirketlerin iş hayatına dal olması ya da var olan kurumların gittikçe daha da büyümesi bu tarz ihtiyaçları doğuruyor.

Bu sayede hem daha sistematik bir şekilde çalışılıyor hem de personelin giriş çıkışlarının kontrol edilmesi daha da kolaylaşmış oluyor. Bu plastik kartların üretim süreci istenilen adete göre değişebileceği gibi aynı zaman da kart için tercih ettiğiniz tasarımın detaylarına ve elbette ki üretici firmanın yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Ama bunun da bir alternatifi var, yani bir kart yazıcı edinerek kendi kartınızı kendini de üreterek zamandan kazanabilirsiniz.

Özellikle büyük kurumlarda daha sık rastlayabileceğiniz gibi personelin kullandığı yaka kartları için en çok tercih edilen askı aparatıdır  kart askı ipi.  Bu askı ipi ya sayesinde çalışanlar kartlarını boyunlarına asarak kullanabilir ve böylece kaybolma ya da bir başkasının yaka kartı ile karışma durumunun da önüne geçmektedir. Bu askı ipleri düz ve tek renk olabileceği gibi aynı zamanda baskılı da olabiliyorlar. Baskılı ip tercihlerinde genel olarak şirket logoları ya da yazı baskıları gibi alternatifler tercih edilmektedir. İplerin zerine uygulanan baskılarda hiçbir solma ya da dökülme hatta soyulma gibi hoş olmayan durumlarla karşılaşmazsınız. Bu askı iplerinin üretim şekilleri de kişiye göre değişebilir yani kimileri ense kilidi olacak şekilde tercih ederken kimileri de uç kısmında ara kilit aparatı seçeneğini tercih etmektedir.

Bu askı ipleri arasında bir de boyun askı ipi seçeneği var ki, bu da tamamen bayanların rahat kullanımı için düşünülmüş bir ayrıntıdır. Hem görselliği hem kullanım şekli olarak ve renk seçimlerinde de son derece elverişlidir.