Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Pvc kart baskı ve fiyatları

  • Anasayfa
  • /
  • Pvc kart baskı ve fiyatları

Kartvizit, gerek firmanın iletişim bilgilerini başka şahıslara veya kurumlara iletmek gerek ise personelin kişisel bilgilerini muhafaza etmek için önemlidir. Kartvizit bastırırken kolay yıpranmayacak ve bilgileri uzun süre muhafaza edebilecek bir malzemeden yapılmasına özen gösterilmelidir. Pvc kart olarak da bilinen plastik kartlar bu sebeplerden dolayı son zamanlarda gittikçe yaygınlaşmaktadırlar.

İletişim ve kimlik bilgilerinin belli tasarımlarla plastik yüzey üzerine basılmasıyla üretilen bu kartlar, uzun süre kullanılabilen ve üzerlerindeki bilgileri muhafaza edebilen bir yapıdadırlar. Banka kartları, seyahat kartları başta olmak üzere elektronik kullanıma sahip birçok kart plastikten üretilmekle birlikte, diğer alanlarda da PVC Kart Fiyatları bakılarak bu malzemeyi kullanmak avantajlı olacaktır.

Karton ve kâğıt kartvizitler maliyet olarak daha uygun görünseler de, plastik kartlara göre dezavantajlıdırlar. Bu kartlar çabuk yıpranan bir yapıya sahiptirler, hiçbir etkene maruz kalmadan uzun süre cepte veya cüzdanda kalmaları bile yıpranmalarına, üzerlerindeki baskının deforme olmasına sebep olabilir. Bu sebeplerden ötürü, kâğıt kartvizit kullanılıyorsa sık sık yenilemek ve bunun için matbaa masrafını gözden çıkarmak gerekecektir.

Pvc kart fiyatları incelenip bu kart çeşidi kullanılarak bu masraflarla uğraşmanın önüne geçilebilir. Plastik kartvizitleri bir kez bastırdıktan sonra uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Plastik kart kullanmak, firmayı tekrar tekrar girilen matbaa masraflarından kurtaracağı gibi, daha kolay tasarlanabilir bir kartvizit bastırma imkânı sunacaktır. Farklı renk, boyut ve kullanım amaçlarına göre çeşitli plastik kart modelleri arasından birini seçebilir ve ATC Kart güvencesiyle bastırabilirsiniz.

Firma kataloglarında farklı amaçlara ve kullanımlara hitap eden çeşitli tasarımlar bulunmaktadır. Dilerseniz bu şablonlardan birini seçip plastik kart bastırabilir dilerseniz kendi kart şablonunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz. Yaka kartı, fatura kartı, kimlik kartı gibi birçok farklı kullanım amacıyla kart bastırmanız mümkündür. Ayrıca elektronik geçişler ve belli bilgilerin muhafazası için çipli kart seçenekleri de firma katalogları arasında bulunmaktadır.

 

Pvc kart fiyatları kartın tasarımına, kullanım tipine ve adedine göre değişmektedir. Uzun vadede diğer kartvizit malzemelerinden daha ekonomik olacağına emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firma kataloglarından bir tasarım seçerek veya firmanızın ilgili bölümlerinde çalışan kişilerin tasarımlarıyla bir şablon oluşturarak kart bastırmak.