Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Yaka Kartı Ve Fiyatları Hakkında Bilgi

  • Anasayfa
  • /
  • Yaka Kartı Ve Fiyatları Hakkında Bilgi

Son yıllarda büyük küçük tüm şirketler personel giriş kartı kullanımına geçmektedirler. Personel giriş çıkış kartları personelin şirkete sabah girdiği andan başlayıp akşam çıkışına kadar personelde kalan ve gün boyunca personelin tüm hareketlerinin takibi sağlandığı karttır. Şirket personel giriş çıkış kartlarındaki yetkiyi kolayca verip alabilmektedir.

Sistem üzerinden personel yetki verilerek personelin girmesine izin verildiği alanlara girmesi sağlanmaktadır. Aynı sistem üzerinden şirket personelin girmesini istemediği yerlere yetki vermeyerek engelleyebilmektedir. Şirkete dışarıdan çalışan dışında bir misafir ve ziyaretçi geldiğinde özel misafir ve ziyaretçi kartları ile gene aynı sistem üzerinden verilen yetkiler dâhilin de şirket içerisinde gezebilmektedirler.

Personel giriş çıkış kartlarını 2004 yılından beri basmakta olan ATC KART bu konuda tecrübe ve birikimi ile hizmet vermektedir. Personel giriş çıkış kartı talebinde bulunan şirketlere yaka kartı fiyatları konusunda yardımcı olmaya çalışan kart firması ile ilgili iletişime geçerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Piyasa da aynı sekterde çalışan firmaların aksine yaka kartı fiyatları konusunda oldukça uygun fiyatlar çerçevesinde hizmet vermektedir. Personel giriş çıkış kartlarında şirketlere ait şirket logosu ve şirkete ait firma ismi yer almaktadır.

Aynı personel giriş çıkış kartında kullanacak personele ait ismi, soyadı ve şirkette çalıştığı bölüm adı yer almaktadır. Dediğimiz gibi çalışan personele ait personel kartında şirketin belirlediği alanlara giriş çıkış izni verilerek personelin girmesini istemediği yerlere giriş ve çıkışı engellenebilmektedir. Şirketler için böylesine etkili olan personel giriş çıkış kartları yani bir diğer adı ile yaka kartı fiyatları piyasa araştırması yapacak olursanız firmamızda çok daha uygun olduğunu göreceksiniz.

 

Şirketler personel giriş çıkış kartını dilerlerse personelin boynunda taşımasını isteyebilirler dilerse şirketler klips yardımı ile personelin üzerinde taşımasını isteyebilirler. Yaka kartları normalde standart boylarda üretimi olmaktadır ve genelde tüm şirketler bu standart boyları kullanmayı tercih etmektedirler. Ancak özel durumlarda şirketler personel giriş çıkış kartlarının boylarını farklı boylarda isteyebilmektedirler. Böyle durumlarda özel boylarda yaka kartı üretimi de yapılabilmektedir. Personel giriş çıkış kartı kullanımına ihtiyacınız var ve düşünüyorsanız şirketimizle iletişime geçerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.