Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Boyun Askı İpi Özellikleri ve Kullanım Alanları

  • Anasayfa
  • /
  • Boyun Askı İpi Özellikleri ve Kullanım Alanları

 

Plastik kart kullanımı her geçen gün daha da artmaktadır. Bunun sebebi de gelişen teknolojiye bağlı olarak iş alanlarının artmasıyla birlikte ihtiyaç duyulan çalışan sayısının da aynı oranda artmasıdır. Bu kartların üretimi isteğe göre şekillenebilmektedir. Yani standart ölçülerde olabileceği gibi, müşterinin isteğine bağlı olarak daha büyük ölçülerde de üretilebilir. Sizde kurum olarak çalışanlarınız için böyle bir kart bastırmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için Atc Kart firması ile irtibata geçebilir hatta onların daha önce yapmış oldukları kart örneklerine de göz atarak beğendiğiniz herhangi birini kendini için uyarlatabilirsiniz. Hatta eğer ister iseniz, kendi kartınızın tasarımını kendiniz de yapabilmek imkanına sahipsiniz.

 İş yerlerinde kullanılan yaka kartlarının vazgeçilmez aparatı olan kart askı ipi ile yaka kartınızı boynunuza asarak daha rahat kullanabilirsiniz. Bu askı ipleri genellikle üzerlerinde şirket logoları olarak ya da yazı baskıları olacak şekilde tercih edilmektedir. Şöyle de bir ayrıntı var, bu askı iplerinin üzerlerindeki yazı baskılarında kesinlikle yazı renginde solma ya da dökülme olmaz. Bu iplerde genel olarak tercih edilen ölçü 2 cm olmakla birlikte, üretim şekli de isteğe bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Baskılı ip seçenekleri askı ipleri arasından en çok tercih edilenlerdendir. Farklı renk seçenekleri olabileceği gibi, şirket logoları ya da şirket unvanları gibi baskılar yapılabilmektedir. Böylece personel ile şirket bir bütün haline getirilirken aynı zamanda şıkta bir görüntü yakalanması mümkün. Bu baskılı ipler, özellikle fuarlarda, toplantılarda ya da seminerler gibi kalabalık ortamlarda kişinin ziyaretçi olmadığını tam tersine görevli bir personel olduğunu göstermesi açısından çok fazla tercih edilen bir aksesuardır.

 

Bahsettiğimiz gibi kalabalık çalışma ortamlarında tercih edilen bu askı iplerinin arasında bayanlar için kullanılan boyun askı ipi diğerlerinden biraz daha farklı olmaktadır. Hem görüntüsü hem de kullanılışı açısından oldukça rahat ve kolaydır. Bu askı ipleri sayesinde şirket çalışanları yaka kartlarını kendilerine verilen askı ipleri sayesinde boyunlarına asabilmekte ve kaybolma ya da bir başkasıyla karışma riskini de ortadan kaldırmaktadırlar.