Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Personel Giriş Çıkış Kart Örnekleri

  • Anasayfa
  • /
  • Personel Giriş Çıkış Kart Örnekleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte büyük küçük tüm şirketler artık personelinin giriş çıkışlarını sistem üzerinden takip edebilmektedir. Büyük küçük tüm şirketlerin kullandığı personel giriş çıkış kartlarının personelin giriş çıkışlarını takip etmeye yaradığı gibi personelin yetkisinin olmadığı kapılardan veya turnikelerden geçişine de engel olmaya yaramaktadır.

Sistem üzerinden kolaylıkla dilediği personele dilediği yetkiyi vererek şirket içerisinde personelin dilediği gibi gezmesini sağlayabilmektedir. Ayrıca personel giriş çıkış kartı ile personelin şirkete saat kaçta girdiği takip edilebilmektedir. Aynı zaman da personel giriş çıkış kartları personelin kaçta çıktığı ve şirket içerisinde tüm hareketlerinin takibini sağlamaktadır. Bu neden ile tüm şirketler yavaş yavaş personel giriş çıkış kart sistemine geçmektedirler.

Personel giriş çıkış kartını kullanmaya karar veren şirketler öncelikle bu işi yapan firmalar ile iletişime geçmektedirler. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren ATC kart bu konuda tecrübe ve birikimi ile müşterilere dünya standartlarında kart baskı üretimi yapmaktadır. Personel giriş çıkış kartı kullanımı için karar veren şirketler firma ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirler. Aynı zaman da internet üzerinden de yaka kartı örnekleri arasından birine karar verebilirler.

Yaka kartı üzerinde bulunan bilgilerden biri şirkete ait isim ve logosudur. Şirket personel giriş çıkış kartının üzerinde kendi logosunu ve ismini kullanarak dışarıda kullanıldığında küçük çaplı reklamını da yapmış olacaktır. Aynı zamanda yaka kartını kullanacak personele ait kişisel bilgileri ve çalıştığı bölüm bilgisi yer almaktadır. Yaka kartı örnekleri arasından birini seçen firma için yüksek adette baskı alınacaksa ofset baskı tekniği kullanılarak kart baskısı yapılmaktadır.

 

Eğer şirket yaka kartı örnekleri arasından birini tercih etmiş ve baskı sayısı az ise dijital baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir. Yaka kartı kullanımına karar veren şirketlerin personelin dışında şirkete gelenler içinde ziyaretçi kartı ya da misafir kartı da bastırmaları gerekmektedir. Şirketlerin inisiyatifi ile çalışan kartı boynunda da taşıyabilir veya şirket inisiyatifi ile bel kısmında da taşınabilmektedir. Şirketlerin özel talepleri doğrultusunda personel giriş kartlarının boyları özel üretim de olabilmektedir.