Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Personel İçin Metal Yaka Kartı

  • Anasayfa
  • /
  • Personel İçin Metal Yaka Kartı

Restoranlardan otellere, giyim mağazalarından çok personelli ofis çalışanlarına kadar birçok sektörde ihtiyaç duyulmaktadır. ATC Kart metal yaka kartı satmaktadır. Çeşitli renklerde ve ebatlarda yaka kartları bulunmaktadır. Oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Yaka kartlarının üzerinde firma ismi ve personelin isim ve soyisim bulunmaktadır. Giysiye tutturulması kolaydır, istenilse mıknatıslı veya iğneli olanı tercih edilebilir, son derece kullanışlı olmaktadır. Ayrıca özel yaka kartlarında bulunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre ürün satan firma Farklı sektörlerdeki pek çok önemli kuruluşun yaka kartı ihtiyaçlarını karşılamıştır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun kartlar hazırlamaktadır. Oval, bombeli, dikdörtgen veya İstenilen şekilde kartlar hazırlanmaktadır. Metal yaka kartı sayesinde personel değiştiğinde yeni personelin tanınması sağlanmış olur. Müşteri potansiyeli geniş olan firma müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için sürekli müşterileri artmaktadır. Müşterilerine istediği tasarımlarda yaka kartı hazırlamaktadır.

Müşterileriyle sürekli diyalog halinde olup bu konudaki sorunlarına kısa sürede akılcı çözümler getirmektedir. Firma kaliteden ödün vermez ve uygun fiyata kaliteli yaka kartlarını müşterilerine sunmaktadır. Sattığı sektörün özelliklerine göre tasarımları müşterilerine sunar ve onlardan aldığı fikirlerle istenilen tasarımları oluşturmaktadır. Gerekirse normal boyutlardan daha büyük özel boyutlarda kart satılmaktadır.

 

Firma disiplinli çalışmasıyla yeni tasarımlar oluşturmaktadır. Yeniliklere açık olan firma ürün çeşitliliğine önem vermektedir ve stoklarını daima güncellemektedir. İşinde uzman kadrosuyla çalışan firma müşterilerine bu uzmanlığıyla hizmet vermektedir. Uzun yıllardır bu sektörde bulunmaktadır. Sektörel ihtiyaçlara önem vererek yaka kartlarında gerekli değişiklikler ve yenilikler yapılmaktadır. Ürün çeşitliliği ve fiyat çeşitliliğiyle müşteri firmaları mutlaka tatmin edecek çözümler üretmektedir. Geniş müşteri ağına sahiptir.