Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Kart Yazıcılar İle İşleriniz Kolaylaşacak

  • Anasayfa
  • /
  • Kart Yazıcılar İle İşleriniz Kolaylaşacak

Ofis tipi bu plastik kart yazıcı sayesinde iş yerlerinizde kendi ihtiyaçlarınıza uygun olarak kartlar oluşturabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, plastikbir kart almak ve bu karta yazıcı ile istediğiniz bilgilerin girilmesini sağlamaktır. Böylece yazıcı sayesinde, çok pratik bir şekilde kart oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Artık kart ihtiyaçlarınız için dışarıdan bir firmaya gerek duymayacak ve kartlarınıza ulaşabilmek için bekleme yapmayacaksınızdır. Böylece çalışanlarınızın ihtiyacı olan kartları istediğiniz zaman kolayca oluşturabilecek ve kart ihtiyaçlarınızı şirketiniz bünyesinde gidermiş olacaksınızdır. Bu durum da pek çok nokta da size kolaylık sağlayacak ve büyük bir avantaj oluşturacaktır.

Plastik Kart Yazıcı, özellikle çalışan sayısı fazla olan büyük şirketlerin tercih ettiği bir yazıcıdır. Böylece çalışanları için kartları dışarıda oluşturmak yerine, kendileri oluşturarak zamandan ve maliyetten kazanmış olmaktadırlar. Şirketlerin kendi oluşturmuş olduğu bu kartlar; hem iş takibi hem de güvenlik için kullanılmaktadır. Kart yazıcılar sayesinde personellerinize özel olarak oluşturduğunuz kartların üzerine tüm bilgileri yazdırabiliyorsunuz. Kartların değişiklik yapılması gerektiğinde veya kartların kaybolduğu durumlarda, bu kartları yeniden oluşturmanız son derece basit olacaktır.

Personellerinize özel oluşturduğunuz kartlar sayesinde, şirket içerisindeki güvenliğin de sağlanmasını kolaylaştırmış olursunuz. Bu yazıcılar ile kartlarınıza çift taraflı baskı yapabilirsiniz. Ayrıca bu yazıcıları da kullanmak son derece kolay ve rahat olmaktadır. Yazıcıların kurulumunu da kolaylıkla yapabilir ve istediğiniz her zaman şirketiniz doğrultusunda kartlar oluşturabilirsiniz. Yazıcılar sayesinde kart ihtiyaçlarınızı anında sağlayarak, bu yazıcıların pratikliğinden faydalanabilirsiniz. Üstelik yazıcıları çok uygun fiyatlar ile alabilir ve şirketinizde uzun süre kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. ATC KART ile tüm bu sorunlarınız çözüme kavuşacaktır.