Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik kart fiyatları

Kart dediğimizde birçok alanda ihtiyaç ve kullanım alanı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Kart ihtiyacınıza çözüm arıyorsanız size bu konuda ciddi kaliteli bir hizmet veren bir firmadan bahsedelim; ATC Kart. Aklınıza gelen her türlü kart ihtiyacı bu firma tarafından karşılanmaktadır. Eğer firma sahibi iseniz veya kişisel olarak bir kart ihtiyacınız varsa dilediğiniz her çeşitte ve malzemede buradan hizmet alabiliyorsunuz. Metal ve plastik kart fiyatları uygunluğuna inanamayacaksınız.

Kart kullanım alanları dediğimizde genelden bahsedecek olursak personel yaka kartı olarak veya yoklama kartı şeklinde kullanılabiliyor. Bu çeşit kartlar malzeme çeşidi metal ve plastik olarak farklılık gösterebilmektedir. Plastik kart fiyatları metal kartlara oranla çok daha uygunluk göstermektedir. İsterseniz mıknatıslı ve iğneli olarak ya da askılı şekilde de kullanabilirsiniz.

Kartınız fimanızı birebir yansıtacak logonuzu ve personelin unvan ve ismini de içine alan ayrıntılı bir iştir. Metal ve Plastik kart çözümlerine en hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüm üretilebilmektedir. Özellikle hizmet veren bir kurum sahibi iseniz, personelinizin kıyafeti ne kadar önemli ise yaka kartı da o kadar önem taşır. PVC kaplamalı şekilde üretilen plastik kartlar hem giriş kartı olarak hem de müşterilere özel indirim kartlarında da kullanılabiliyor. Özel kesim ve logolu şekilde isterseniz de farklı çözümler üretilebilmektedir.

Kısacası ihtiyacınıza ve firmanıza özel bu çeşit aksesuarlar, metal ve plastik kart fiyatları üretim giderleri maliyet listenizde mevcut ise piyasa fiyatından çok daha avantajlı duruma getirip liste alt toplamınızı azaltır. Kaliteli ve güvenirlik ayrıntılarda gizli olduğunu uzun yıllar hizmet veren firmalar bilir. Ama yine de hem fiyat uygunluğu hem kalite isterseniz plastik kartları da seçebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey firma logosunu bildirmek ve ne çeşit bir plastik kart istediğinizi bildirmek. Uzman kadrosu ile kaliteden ödün vermeden daima yolundan sapmadan devam edeceği düşüncesiyle fazlasıyla güveni müşterilerine sağlamaktadır. Müşteri odaklı vizyonu ile satış sonrası teknik ve aksesuar desteği de yine firma tarafından sağlanmaktadır. Bir yaka kartının bu kadar kaliteli olmasına siz de inanamayacaksınız.