Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Baskılı plastik kartvizit

  • Anasayfa
  • /
  • Baskılı plastik kartvizit

İş dünyasında önemli bir yeri olan ve tanıtım reklam amaçlı kullanılan kartvizitler; doğru kullanıldığında firmanız veya şahsınız hakkında pek çok bilgiyi karşı tarafa, ulaşmak istediğiniz hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşımınızı gerçekleştirmeye yarayan araçlardır. Sıradan ve kötü tasarlanmış görselliği zayıf bir kartvizit sadece hedef kitlenizin gerekli gördüğü durumlarda size ulaşmasını sağlayacak belki de işi bitince nasılsa bir daha lazım olmaz düşüncesiyle atacağı basit bir not kâğıdı anlamı taşıyacaktır. Ayrıca kaliteden uzak hazırlanmış kartvizitler isterseniz sektörün lideri konumunda kaliteli işlere imza atan bir firma olun hedef kitlenizin ilk izleniminde sizin için dezavantaj yaratacaktır.

Bulunulan konum sahip olunan unvan iletişim bilgileri ve şirket vizyonunu yansıtan profesyonelliğin temsilcisi plastik kartvizit iş dünyasında kimliğinizi temsil etmektedir. Dijital ve ofset baskı olarak ikiye ayrılan kartvizitte yeni trend olan plastik kartvizitlerden dijital baskılı olan kartvizitler daha çok kişiselleştirme gerektiren işler için kullanılmaktadır. Ofset baskı ise çoklu siparişler için uygun olan baskı şeklidir.

İstenilen ebatlarda tasarımları düzenlenen plastik kartvizit teknoloji yeni iş alanları ve gelişen pazar gelişen rekabet göz önünde bulundurularak kartvizit tercihlerinde öne geçmiştir. ATC kart istenilen ebatlarda sayı ve tasarımda kart modelleriyle hizmet sunmaktadır. Kart modelinizi adetini ve tasarımına göre değişen fiyatları ile hizmet veren firma firmaların şahısların tanıtımında kaliteyi ve yeniliği ayağınıza getirmektedir.

Kendi tasarımlarınızı canlandırmanız için de fırsatlar sunan firmada tasarımda kalite ve yeniliği ayağınıza getiriyor. İster firma sahibi olun isterseniz belli bir firmada herhangi bir pozisyonda veya hizmet veren bir meslek dalında kimliğinizi oluşturan tanıtımınızı yapan reklam ve sizin aynanız konumundaki kartvizitlerin plastiğe dönüşerek kalitenin kokusunu yansıtıp vizyon konusunda kaliteli tanıtımı uygulamaktadır.