Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Yaka kartı fiyatları

Kurumsal firmaların üretim alanlarında, mağazalarında, eğitim ve öğretim alanlarında, sağlık kuruluşlarında, pek çok resmi kurum içerisinde görevli personelin sorumluluğu ve kişisel bilgilerinin yer aldığı yaka kartları kullanılmaktadır. Şayet sizlerin de bu noktada % 100 memnun kalacağınız bir hizmet ile eksikliklerinizi gidermek gibi bir planınız varsa her zaman Atc Kart firmamızı tercih edebilir ve böylece çeşit sayısı fazla olan ürünlerimiz arasından dilediğinizi tedarik edebilirsiniz.

Her zaman birinci sınıf kalitede, farklı boy ve ebatlarda ve ihtiyaçlarınıza yönelik modellerimiz ile dilediğinizi temin edebilme kolaylığını da sizlere sunduğumuzu devam edelim. Türkiye' nin her yerinden bu konuda bizimle çalışan binlerce firmanın olduğu garantisini de vermek isteriz. Güleryüz’ü, sorunsuz ve müşteri odaklı hizmetimizin yanında, yaka kartı fiyatları noktasında da her zaman çok özel indirim ve kampanyalar ile hesaplı bedeller ödeyerek alışveriş yapmanızı sağlamaktayız. Bu hususta da karlı ve kazançlı çıkmak istiyorsanız, seçiminizi bizden yana kullanabilir ve en az bedelleri ödemenin farkını da hissedebilirsiniz.

İstediğiniz ölçü ve sayıda üretim yapabilecek potansiyele sahip olduğumuz da yeri gelmişken hatırlatalım. Üstelik siparişlerinizi en geç iki iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese hızlı kargo ile göndermekteyiz. Tahmin ettiğinizden çok daha cüzi yaka kartı fiyatları bilgilerini de partalımız içerisinde öğrenebilirsiniz. Firma olarak satış sonrasında da en iyi şekilde Atc Kart firması olarak sizlere destek verdiğimizi biliniz. Öğrenmek istediğiniz ve merak duyduğunuz her konu içinde bizlerle iletişim halinde olabilirsiniz.

 

Kapıda nakit ödeme, kredi kartınız ile taksitli ödeme seçenekleri ile de ekonomik durumunuza göre hareket edebilirsiniz. Yaka kartı fiyatları için yıllardan bu yana sektörde yer alan diğer firmalara göre her zaman bir adım önde olduğumuzu da göreceksiniz. Her açıdan memnun kalmak istiyorsanız, bu zamana kadar bizi seçen referanslarımıza da göz atabilirsiniz. Biz, alanımızda fark yaratmak ve sizleri tatmin etmek için sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir marka olmak için çalışıyoruz. Bunun için yaka kartı alımlarınızda da bizden başka bir adres aramaya gerek duymayacağınızın altını çizelim. İyi alışverişler dileriz.