Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Logo baskılı metal yaka kartı

  • Anasayfa
  • /
  • Logo baskılı metal yaka kartı

Eğer kurumsal bir firmada çalışıyorsanız iş kıyafeti, iş güvenliği sağlayacak ve markanızı yansıtacak kıyafet gibi önemli ihtiyaçları az çok bilirsiniz. Bunlardan biri de yaka kartıdır. Çalışan profilinde kıyafetin düzgünlüğü kadar yaka kartı kalitesi de önem taşımaktadır. İşte bu kaliteyi firmanıza yansıtacak firma olan Atc Kart firması ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri firmanıza sağlar. Kalitenin önemi yaka ve isimliklerde kullanılan malzeme ile başlar.

Yaka kartı malzemesinde metal malzeme plastikten daha kaliteli bir görünüm sağlar. Metal yaka kartı çeşitlerine baktığımızda bir de önemli olan detay renk ve yazım şeklidir. Eğer maliyeti minimuma düşürüp kaliteden ödün vermek istiyorsanız bu tam da size göre. Metal yaka kartlarından isterseniz referansları görebilir ve oradan da fikir edinebilirsiniz. Bir iş yerinde sabit olan giderlerden biri olan iş kıyafeti ve isimlikler, eğer personel sirkülasyonu fazlaysa da ekstra bir ihtiyaç gerektirir.

Bu çeşit tedariklerde firmaların sürekli ve güven çerçevesinde çalıştığı yerler olmalıdır Tıpkı bahsettiğimiz firma gibi. İstediğiniz renklerde ve tasarımlarda edinebileceğiniz metal yaka kartı çeşitli yazım şekli ve renklerde seçenekleri inceleyip karar verebiliyordunuz. Firmanızın logosu mevut ise belirtiyorsunuz eğer firma logonuz yoksa kafanızda tasarladığınız logoyu yaka kartınıza isterseniz sonradan da yaptırabiliyorsunuz. Yaka kartı çalışanınızın ismini ve pozisyonunuzu yansıtan bir öğe olmakla birlikte önemlidir.

Metal yaka kartı çeşitlerine değinecek olursak boyutlarına göre de farklılık gösterdiğini görmekteyiz. İsterseniz pencereli isim değiştirilebileni seçebilirsiniz, personel değişimi fazla olan firmalar genelde bu çeşidi tercih eder. Aynı zamanda hem düz hem bombeli çeşitleri bulunan yaka kartı aynı zamanda lazer kesimli yani lazerli yazılı isim değişmeyen sabit şekilleri de mevcuttur.

 

Eğer çok yüksek kalitede isterseniz kubbeli ve daha kalın malzemeli modelleri ile altın veya gümüş kaplama yazılıları da mevcut. İster oval ister dikdörtgen isterseniz kompozisyon kesimlerde de bulunabildiği üzere ve serigrafi baskı şekillerini de az bir fark ödeyerek seçebiliyorsunuz. Bu kadar çeşidiyle daha ne olsun dedirten hizmetiyle ekonomik fiyatlarıyla da şaşkınlık yaratmaktadır. Unutmayın kalite ayrıntıda gizlidir.