Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik Kartın Önemi

Kişisel olarak tabir ettiğimiz, firma isminiz, statünüz, eğitim esnasında eğitim aldığınızı belirten kartlarınızın mertebe açısından önemli bir yeri vardır. Niçin bu kartları tercih ediyoruz? Örneğin Londra`da kurumunuz eğitim olanağı sağlıyor. En başta hangi kurumdan ve hangi departmandan geldiğinizi gösterir bir belge olarak üstümüzde geçiş hakkı sağlayacak karta ihtiyacımız var.

Gittiğiniz seminer için giriş kartınız niteliğindeki bu kartlar, eğitim boyunca yakanızda taşıyarak eğitim alan kişi olarak değerlendirilebilirsiniz. Bir diğer hususta çalıştığınız kurum içinde yine içeri giriş ve çıkışlarınızı kimlik kartı gibi kullandığınız plastik kart ve manyetik kartlarla sağlamaktayız. Bu kartların sayesinde kurum sizin girişinizi ve çıkışınızı elektronik ortamda görebilir. Sistemsel gerekliliklerden doğan kartlar, tamamen bilişim teknolojilerinin ürünleridir ve çok faydalıdır.

 Kart tasarımları, baskılı ip, firma logolarına ait bilgili kartlarınız, yaka isimlikleri, her türlü aparat gibi bütün imkanları ATC Kart ile sağlayabilirsiniz. Firma içinde görünür kimlik kartlarının önemi bir yerde kurumsal bir yapı olduğunuzun da simgesi olarak algılanmaktadır. Bir noktada gereksinim arz ettiği için bu tip kartları kullanma zorunluluğu doğmuştur. Genellikle bayanların aksesuar seçeneklerine uygun boyun askı ipi ile kullanılan kartlar çok ilgi görmektedir. Hoş ve ismini gösteren kartları daha hoş ve şık bir askı ile kullanmak, klasiği modernizeye çevirmektir. Bu anlamda da askı tipleri seçimini kendiniz yapabilir, uygun tasarımları kullanabilirsiniz.

Firmanızı, kurumunuzu, sektörünüzü yansıtan her çizgi, detay, sloganınızı bile kartınızda kullanabilirsiniz. Bu imajı kart askısı ile de vurgulamanız mümkün. Her boy ve orana göre seçeneklerinizi belirtmeniz yeterli. Gerekli ekipman ile istenilen standartta kart üretimi, askı seçenekleri, istenilen sayı ve ebat dışında tasarımlar da sizlerle buluşuyor. Kartınızı barkotlu sistemlere uygun olarak da kullanım alanlarını geliştirebilirsiniz. Elektronik teknolojileri geliştikçe bu alanda da gelişmeler bir hayli hızlanmış durumda. Çevresel algılar, giriş çıkış alanlarımız, kendi iç yapımızdaki sisteme bağlı gereklilik nedeni ile hem görsel hem de elektronik ortamda görünürlük olarak kartlarımız büyük önem taşımakta. Broşür ve kataloglarını da inceleyerek fikir edinmeniz mümkün. Hemen sipariş hattına ulaşabilir veya sorularınız için ATC`ye arayabilirsiniz.