Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Pvc kart fiyatları

Şirketlerin kurumsallaşmaya önem vermeleri ve farklı bölümlerde, uzmanlaşmış kişi ile çalışmaları ile beraber şirket içinde ve şirket dışında kullanılması faydalı olan malzemeler arasına plastik kart seçeneklerinin de girmesine neden oldu. Plastik kartların kullanım alanı neredeyse sınırsız. Personel kartı, müşteri katı, kartvizit, kampanya tanıtımları, sigorta ya da otel kartları gibi çeşitli kullanım alanları bulunmakta.

Kısacası kimlik tanıtımı ya da kampanya tanıtımı veya müşteriye verilecek hizmetleri belirten, bilgi verici ve cüzdanda ya da görünür bir şekilde taşınması mümkün olan her alan için plastik kartları kullanmak, uygulamak mümkün. 

Tabi bu kartların başka bir malzeme kullanarak hazırlanmış olması da tercih edilebilir. Ancak kâğıt kullanarak imal edilmiş olan kartlar hem dayanıksız olması hem de plastik kartların sunduğu estetik görünümü sağlayamaması nedeni ile avantajlı değillerdir. Oysa PVC kullanılarak imal edilmiş olan plastik kartlar, dayanıklı, esnek ve akılda kalıcı çözümler olarak kullanılabilirler. Sağladıkları estetik ve kaliteli görünüş ile firma imajının daha iyi algılanmasına yardımcı olurlar.

Ayrıca üreticiden üzerinde fotoğraf, barkod ya da seri numaraları gibi bilgilerin kullanılmasını talep edebilir ve bunların bozulma ya da yıpranmaya maruz kalmadan kullanılmasını garantileyebilirsiniz. Pvc kart fiyatları ise zannedilebileceği gibi çok yüksek tutarlarda bulunmuyor. ATC kart gibi konu üzerinde uzmanlaşmış firmalar ile çalışarak kâğıt kullanılma yoluyla yapılacak benzerleriyle aynı, hatta daha düşük fiyatlar almanız mümkün.

 

Farklı renklerde baskı yapılmasını tercih edebileceğiniz, dikkat çekici, şirket içi ya da dışında kullanılabilen, dış ortamlarda ve kötü hava şartlarında dahi yıpranmadan kullanılabilen plastik kartlar, şirketiniz için tercih etmeniz gereken seçenektir. Pvc kart fiyatları da, ATC Kart gibi uzman firmalar tarafından verilen çok uygun fiyat teklifleri ile makul düzeylerde bulunmaktadır. Dolayısıyla, firma itibarının üst düzeyde olduğunu gösterecek olan plastik kartlar, beklentilerinize karşılık verecek en uygun çözüm yolu olarak ortaya çıkmaktadır.