Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Pvc kart

Şirketlerin imajlarını ve kendilerini tanımladıkları bilgileri, şirket kimliklerini dış dünyaya başarılı bir şekilde yansıtmaları kurumsallaşma çabalarında en önemli konulardan biridir. Bu şekilde itibarlarını artırmaları ve çalıştıkları alanda ürettikleri çözümlerin kaliteli ve güvenilir çözümler olduğunu gösterebilirler. Bunu sağlayabilmenin en kolay, etkili ve maliyeti düşük yolu ise kartvizit, kimlik kartı, ürün ya da kampanya bilgileri içeren kartları kullanma yoluna gitmektir.

Böylece söz konusu kartların kullanılmasının hem bir ihtiyaç hem de zorunluluk olduğunu anlayabiliyoruz. Kartların basımında kullanılacak malzeme de görünüşü ve kullanım kolaylıkları sağlaması açısından doğru malzeme olmalıdır. Dolayısıyla ihtiyacınızı karşılayabilecek en uygun çözüm plastik kart, yani yapımında kullanılan malzeme ile isimlendirdiğimizde Pvc kart olacaktır. ATC kart plastik kart yani PVC kart imali için sunduğu hizmetler ile firmanızın ihtiyaçlarını estetik ve uygun fiyatlı yollardan karşılamaktadır.

Firmanızın yüzünü yansıtacak bu ürünler için Pvc kart tercihinde bulunmanız için birçok sebep bulunmakta. Öncelikle renkli ve kaliteli görünümleriyle bağlantıda olduğunuz kişilerin gözünde firma imajının yüksek değerlerde algılanmasını sağlar. Şirket içinde kullanılan kimlik kartları vb. gibi uygulamalarda ise personelin kendine güvenini artırır. Ayrıca ATC Kart tarafından sağlanan plastik kartlar esnek ve dayanıklı olması nedeni ile kullanım kolaylığı ve uzun süre saklanabilme avantajlarını sunar.

Dış ortamlarda, uygunsuz hava koşullarında bile malzemenin sıkıntı yaratmadan kullanılabilmesi tercihinizi bu yönde kullanmanız için önemli sebeplerdendir. Çeşitli renkler kullanılarak hazırlanabilen fotoğraf baskısı veya barkod bilgileri gibi hassas içeriklerin güvenle ve bozulma riski olmadan taşınmasını sağlar.

Sunduğu avantajlarla kıyasladığınızda maliyetlerinin de çok düşük olması Pvc kart seçeneğini değerlendirmeniz için bir başka sebep olmakta. ATC Kart, plastik kart seçiminiz için kâğıt ya da karton kullanılarak hazırlanabilecek alternatiflere oranla çok uygun fiyatlar sunmakta. Diğer alternatiflere göre daha uzun süre kullanılmasına, estetik ve dayanıklı olmasına rağmen plastik kart fiyatları yaklaşık olarak aynı düzeylerde bulunuyor. Dolayısıyla firma imajınızı ve şirket tanıtımınızı en iyi şekilde sağlayacak olan plastik kart tercihini yapmanız, sizin için bulunabilecek en uygun çözüm olacaktır.