Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Yaka kartı örnekleri

Son yıllarda büyük küçük tüm firmalar personelleri için giriş çıkış kartı takmaları konusunda zorunluluk getirmiş ve bu konuda gerekli adımları atmışlardır. Personel dışında birinin şirketten içeri girmesi engellediği gibi çalışan personelin işe giriş çıkış saatlerinin takibi açısından da faydalı olmaktadır. Ayrıca personel kartlarındaki yetkilendirme özellikleri ile personele yetkisi olmadığı yerlere giriş çıkış yapması engellenebilmektedir. Bu engelleme sistem üzerinden kolayca herkes tarafından istenilen personele yetki vererek ya da yetki alarak yapılabilmektedir.

Bu giriş çıkış kartlarının ismi yaka kartı olarak geçmektedir. Bu yaka kartlarının üzerinde şirkete ait logo bulunmaktadır. Aynı yaka kartında personelin kendine ait resmi ve personele ait isim ve bilgileri bulunmaktadır. Büyük küçük tüm şirketlerin kullandıkları yaka kartları yüksek adetli yaka kartı basımlarında ofset baskı tekniği ile üretilmektedir. Aynı yaka kartı için düşük adetli siparişlerde ise dijital baskı tekniği kullanılarak hazırlanmaktadır. Şirket çalışanın dışında biri şirkete girmek istediğinde misafir kartı ya da ziyaretçi kartı adı altında basılmış yaka kartları ile giriş çıkış yapabilmektedirler.

Bu yaka kartlarının basımı konusunda kendini geliştirmiş olan ATC kart 2004 yılından beri bu sekterde hizmet vermektedir. Dünya standartlarında kalite ve güvencesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Büyük küçük tüm şirketler artık yaka kartı kullanımı konusunda öncelik vermektedirler. Bu yaka kart örnekleri için kart baskısı yapan firmalar ile iletişime geçilerek kart örnekleri hakkında bilgi edinilebilir bu konuda destek alınabilir. Ayrıca yaka kartı kullanmayı düşünen firmaların isteğine göre özel boylarda kart baskısı da yapılabilmektedir. Yaka kart örnekleri için internet üzerinden araştırma da yapılabilir.

Yaka kartı kullanımı konusunda karar veren firmalar karar verdikleri yaka kartı örnekleri arasından seçtikleri kart baskısını diledikleri boydan da yaptırabilmektedirler. Şirket karar verdiği yaka kartı için dilerse çalışanın boynunda kullanması için boyun askı ipi birlikte çalışanına verebilir. Bu şekilde çalışan yaka kartını boynunda taşımış olur. Bir başka seçenek ise yaka kartını klips yardımı ile pantolonunun bel bölgesinde tutmasını sağlayabilir. Ve bu şekilde personelin kim olduğu daha kolay anlaşılır ayrıca şirket ismi de kartta yer aldığı için dışarıda da reklamı yapılmış olabilir.