Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Metal yaka kartı

Alüminyum malzemeden üretilmiş olan bu kartlar personelin kendisini tanıtması ve unvanı hakkında bilgi vermesi amaçlı ihtiyaca dönüşerek kullanılmaktadır. Dijital baskı tekniği ile atc kart tarafından en iyi şekilde metal yaka kartı hizmetleri verilmektedir. Bunun yanı sıra firmadan iğneli ya da mıknatıslı olarak yaka kartları çeşitlerine ulaşabiliyorsunuz.

Tanıtım amaçlı olarak kullanılmasına karşın görsellik açısından da oldukça dikkat çekici özelliğe sahip olan metal yaka kartları artık tüm ticari kuruluşlar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Tüm firmalar rekabet ortamı içerisinde kendi varlıklarını hissettirmek adına sunum, görsellik ve tanıtım gibi pek çok faktörler üzerinde yoğunlaşmaya başlamıştır. Firma tarafından personel tanıtımları için ihtiyaç duyulan metal yaka kartı en iyi şekilde üretilmekte ve tüm ticari alıcılara sunulmaktadır.

Mıknatıs yardımı ile personellerin yakalarında rahatlıkla tutturulabilme özelliğine sahiptir. Bu yüzden uzun sürelik kullanımlar için ideal ürünler arasında olduklarını rahatlıkla söylemek mümkün. Pek çok farklı renk ve boyutlara sahip olan metal yaka kartı minimum süre zarfında sorunsuz bir şekilde üretiliyor ve müşterilerine firma aracılığı ile teslim edilmektedir. Yaka kartlarında personelin adı, soyadı, unvanı belirerek gelen müşterileri de kendisini en iyi şekilde tanıtma şansına sahip olmuş oluyor.

 

Bu nedenler artık her bir ticari kuruluş için bu tür yaka kart ürünleri oldukça gerekli ve bir o kadar da önemlidir. Üstelik oldukça minimum düzeyde bulunan fiyatları ile fazla ödeme yükümlülüğü altına girmemektesiniz. Reklam olarak kullanılan bu kartlar oldukça kullanışlı ve rahattır. Her personel hiçbir zorluk çekmeden yakalarına rahatlıkla takarak reklamını yapabilirler. Yaka kartları günümüzün en çok satılan aksesuarları arasında boy göstermektedir. Çünkü günden güne artık firmalar kendilerini ve kendi çalışanlarını dış dünyaya tanıtmak istemektedir. En iyi tanıtıcı araçlardan birisinin de metal yaka kartlarının olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün.