Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Kart askı ipi üretimi

Şirketler dilediği personelin personel giriş çıkış kartına sistem üzerinden tanımlama yaparak istedikleri yerlere girmesini istemedikleri yerlere de giriş çıkışını engelleyebilmektedirler. Bu personel giriş çıkış kartları imalatı yapan ATC KART 2004 yılından beri müşterilere en iyi hizmeti sunmak adına kendini geliştirerek hizmet vermektedir. Firma uzun yıllardır hizmet verdiği sektörde birçok işi yapabilmektedir. Personel giriş çıkış kartların imalatı yaptığı gibi bu kartların kart askı ipi üretimini de yaparak müşterilere hizmet vermektedir.

Kart askı ipleri müşteri isteğine göre enleri ve özellikleri değişkenlik göstermektedir. Baskılı boyun ipleri en çok tercih edilen modellerdendir. Kart askı ipi istenilen adetlerde ve istenilen renklerde firmaların istediği adetlerde üretilebilmektedir. Boyun kart askı ipi üzerine genellikle şirkete ait firma ismi ya da firma logosu basımı yapılmaktadır. Bu şekilde şirketlerin istemesinin nedeni çalışan personelin bir bütün halinde güzel bir görüntü vermesidir.

Baskı kart askı ipleri çoğunlukla toplantı, seminer ve fuarlarda personelin kullanması tercih edilmektedir. Boyun askı ipleri 13 mm, 15 mm ve 20 mm olarak üretimi gerçekleşmektedir. Bu ölçülerde ister baskılı isterse de firmaların talebine göre baskısız da üretilmektedir. İstenilen renk ve boylarda firmaların istediği adetlerde üretimi gerçekleşen kart ipleri arasında baskısız olan genellikle ihtiyacın yüksek olduğu adetlerde ya da tek kullanımlık alanlarda tercih edilmektedir. Gerekli tüm bilgiler için firma ile iletişime geçilebilir ya da telefonla bilgi alınabilir.