Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Yaka Kartlarının Önemi!

Yaka kartı takmak, bir işletmenin büyük ya da küçük olmasından çok çalışan sayısı yaka kartının önemini belirler. Çalışan sayısı artmaya başladıkça her çalışanın kimliğini, görevini vb. şeylerini akılda tutmak daha da zorlaşır. Bu açıdan oldukça önemlidir. Öte yandan müşterilerin muhatap oldukları çalışanların kim olduklarından haberdar olmasını sağlar. Yaka kartlarının kullanımı kolay olduğu gibi maliyeti de oldukça düşüktür. Özellikle günümüzde yaka kartı basımı kart basım makineleriyle daha da kolaylaşmış ve bu doğrultuda işletmeler için maliyeti de düşmüştür.

Yaka kartları istekleriniz doğrultusunda kâğıt ya da plastik olabilir. Ayrıca şirketin logosunu, armasını yahut sloganını da içerebilir. Başka bir açıdan da yaka kartları oldukça faydalıdır. Her hangi bir işletmeye giriş ve çıkışta, yemekhanede vb. yerlerde giriş çıkışları kontrol etmek için kullanılabilir. Yaka kartları kart okuyucuya okutularak geçiş izniniz, giriş ya da çıkış saatiniz ve diğer bilgileriniz bilgisayar sistemine aktarılır. Bu da işletmenin güvenliği açısından, çalışanların devamlılığı açısından oldukça önemlidir.

Genel anlamda değerlendirildiğinde yaka kartları küçük fakat bir o kadar önemli kartlar. Kimlik bilgilerini içerdiği gibi şirketleri, firmaları müşteriler önünde daha prestijli kılar. Şirketinizin ya da firmanızın çalışanları için yaka kartı kullanarak gerçekten daha saygın bir görünüm kazanabilirsiniz. Tabi bu noktada çalışanlarınız için kaliteli yaka kartlarını seçmeniz de o kadar faydalı olacaktır.

ATC KART gibi kaliteli ve güvenilir bir firma tüm sorununuzu halledecektir. ATC Kart kaliteli yaka kartları ve kart aksesuarları gibi çeşitli kart hizmetleriyle uzun yıllardır adından söz ettiren bir firma. Bu kart firması aradığınız kaliteyi size dünya standartlarında sunuyor. Basit kartlar yerine daha şık ve daha dikkat çekici kartlar ile firmanızın adını daha akılda kalıcı, daha saygın ve daha prestijli göstermek elinizde ve bunları ATC KART'ta bulmanız mümkün.