Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Pvc kart üretimi

Günümüzde Plastik kart kullanımı çok geniş bir kitleye hitap ettiğinden bununla beraber gelişen yeni iş imkânları ve teknoloji nedeni ile bu kullanım nispeti gün geçtikçe fazlalaşmaktadır. Bunu imal eden firmalar, alıcılarının istek ve önerilerini göz önüne alarak, istenilen ebatlarda üretmektedirler. Plastik kart ve bütün çeşitlerini imal etmekte isim duyuran firma ATC Kart firmasıdır.

Önceden imal olunmuş olan baskılı plastik kart misalleri veya kendi tasarımları mevcut olan baskılı kart türlerini başka bir adıyla PVC kart imalatı yapan firmalarda rast gelmeniz ve görebilmeniz mümkün olabilir. Buna göre siz kendi beğenip seçtiğiniz tasarımınızı işleyebilir ya da elde olan beğenip seçtiğiniz örneklerden mevcut herhangi birinde gerekli istediğiniz değişiklileri yaptıktan sonra sipariş verebilirsiniz. Başka bir diğer seçenek ve alternatifiniz ise kart yazıcısı ile kartınızı siz kendiniz de yapabilirsiniz.

Plastik kart

İmalatın farklılığı, belirtilen sayının yanı sıra; aynı zamanda talep edilen çalışmanın hususiyetine ve imal eden firmanın iş yoğunluğuna göre değişebilir. Verilen siparişin adedine ve kart için talep edilen ek özelliklere göre Plastik kart fiyatlarının durumu değişiklik gösterir. Talep edilirse eğer baskılı kartlar barkodlu, manyetik bantlı, kabartma ad ya da numaralı biçimde imal edilmektedir.

Şeffaf plastik malzemeden imalatı yapılan diğer kart koruyucu ise kart poşeti adıyla bilinir. Diğer Kart koruyuculara nazaran daha yumuşak bir plastikten üretildiğinden özel ölçü standartlarına göre üretilmektedir. Büyük organizasyon ve fuarlar için genellikle daha büyük kart poşetlerine gereksinim duyulmaktadır. Kart poşetleri bu tür organizasyonlarda daha büyük kolaylık kazandırmaktadır. Bu imal edilen kart poşeti boyun askı ipi, plastik kart yoyosu ve mandallı klipslerle beraber istimal edilmektedir.

 

Çoğunlukla boyun askı ip ve mandallı klipslere seçenek olarak Plastik kart yoyosu kullanılır. Kart yoyosu çeşitli örnek biçim ve renk seçenekleri ile birlikte bulunmaktadır. Talep ettiğiniz takdirde yoyonun üstüne şirketinizin amblemini logosunu damla etiket baskılı olarak tercih edebilirsiniz. Bu durumda yoyonun görselliğini daha kurumsal bir hale getirebilirsiniz. Yaka kartı askı aparatlarına göre Yoyoların kullanılması daha kullanışlı olup üzerine baskı uygulanabilmesi apayrı bir kazanımdır.