Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Yaka kartı poşeti

Kart poşeti; Kartlarımızı dış etkenlerden koruyan kart koruyucu ürünleri hepimiz yaşantımızda kullanıyoruz. Kart poşeti ise kart koruyucularından daha yumuşak bir plastik malzemeden yapılmaktadır. Genellikle şeffaf olarak gördüğümüz bu ürünler istenildiği takdirde renkli olarak da yapılabilir. İstenilen ölçülerde imalatı yapılabilen kart poşetlerini pek çok kurumsal şirketin çalışanlarında rastlamak mümkün. Özellikle özel güvenliklerin yoğun olarak kullandığı ürünü fuarlarda perakende sektöründe çalışan kişilerde kimlik bilgilerini görebilmemiz için yaka kısımlarında ya da boyunlarına asılı şekilde görmek mümkün. Bu ürünü tamamlayan diğer aksesuarlar boyun askı ipi, plastik kart yoyosu ve mandallı klipslerdir.

Kart yoyosu; Pratik kullanımı ile birçok şirketin çalışanları için tercih ettiği ürün kart yoyosu. Yaylı makara çalışma prensibinde tasarlanmış bu pratik ürün kartınızı bıraktıktan sonra tekrardan eski konumuna gelmesini sağlıyor. Arkasında ki sıkı klipsle kartınızı kemerinizde ya da gömlek cebinde kaybetme riski olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pek çok şirketin tercih ettiği ürünün üzerine firma logonuzu bastırarak kurumsal olan şirketinizin daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Atc Kart size bu konuda destek vermeye hazır olan piyasanın güvenilir ve köklü şirketlerinden.

Plastik kart; Artık hemen hemen her yerde önümüze çıkıyor plastik kart. İş hayatımızda, alış verişlerimizde, otobüslere binerken ve hatta yakın zamanda kimliklerimiz bile bu akıllı elektronik kartlardan olacak daha birçok alanda bu elektronik plastik kartlar hayatımızı kolaylaştırıyor. Teknolojinin bize armağanı olan plastik kartların yerini doldurabilecek başka bir buluş çıkar mı bilinmez ama bizim günlük hayatımızda işlerimizi çok kolaylaştırdığı kesin. Perakende sektöründe müşterilerine daha iyi hizmet vermek için pek çok firma kendi adı altında bu elektronik kartları kullanmakta.

 

Sizin bilgileriniz ile açılan bu kartlar aslında size avantajlar sağlasa da üreticiler içinde çok büyük bir reklam fırsatı veriyor. Sizin kişisel bilgilerinize sisteme kayıt ederek e-mail ve sms yoluyla istenildiği an bütün elektronik kart sahip tüketicilere ulaşma fırsatını çok düşük bir maliyetle büyük bir kesime reklam şansı vermekte. Plastik kart fiyatları satın alınan adete ve istenilen özelliklere göre değişim gösterebiliyor. Tasarım konusunda da esnek bir çıtaya sahip olunan plastik kartlar, arzu edildiği takdirde barkodlu, manyetik bantlı, kabartma isimli ve numaralı olarak tasarlanması mümkün.