Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik kart poşeti

Kart poşeti, plastik malzemeden üretilen bir üründür. Bu ürün diğer kategoride bulunan ürünlere göre yumuşak bir plastik malzemeden üretilmektedir. Bu ürünün belirli bir ölçüsü yoktur. Üretimi yapılırken istenilen ölçülere göre yapılmaktadır. İsmini sıklıkla duyduğumuz bu ürünün kullanım alanları oldukça yaygın olup birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Genellikle normal boyutta üretilir. Büyük ebatlarda kullanılan bu ürün daha çok organizasyon ve fuarlar için kullanılmaktadır. Kart poşetleri kişinin isteğine göre değişik şekillerde kullanılabilmektedir. Kişi bu ürünü isterse küçük bir klips ile isterse boyun askısı takarak da kullanılabilir.

Kart yoyosu ise az evvel bahsettiğimiz ürün ile alakalı benzerlik göstermektedir. Bu üründe iki değişik seçenekle kolaylıkla kullanılabilir. Boyun askıları ve klipsler bu tür ürünlerin kullanımı için çok uygundur. Bu ürün diğer bahsedilen ürüne göre standart olmamaktadır. Kişi dilerse çalıştığı firmanın logosunu veya ismini de bu kartın üretiminde talep edebilir. Böylelikle bu ürünü kişisellikten çıkarabilir. Bu ürün kişiler tarafından daha çok tercih edilmesinin sebebi ise kullanım kolaylığı ve güzel görünmesindendir.

Plastik kart ise yine firmalar tarafından en çok kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Bu kartlarında standart bir üretimi yoktur. Kişinin istediği modele ve renge göre yapıldığı için diğer ürünlere nazaran daha çok çeşidi bulunmaktadır. Bahsettiğimiz bu ürünün birden fazla çeşidi olmakla birlikte kişi isterse kendi tasarımını yaratıp bu tasarım ile birlikte üretilmesini de talep edebilmektedir.

Bahsetmiş olduğumuz bu ürünlerin maliyeti kişinin isteğine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca bu üç üründe firmalar tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Bu ürünler sayesinde firmalar daha kurumsal bir görüntüye kavuşur ve çalışılan ortamda herhangi bir karışıklığın olmasını engellemektedir. Birçok sektör tarafından rahatlıkla kullanılabilir ve kolay temin edilen aparatlar ile her zaman üzerinizde taşıyabilirsiniz.

 

Üstelik firmanızın da bilgilerinin bulunduğu bu ürünler sayesinde firmanızı özel kılabilirsiniz. Artık herkes tarafından kullanılan bu ürünleri Siz de firmanız için yaptırabilir ve böylece firmanızın daha kurumsal bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz bu ürünleri ATC kart firması ile çalışarak yaptırabilir ve istediğiniz modelde ve ebatta kart ürünlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.