Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik kart yoyosu

Son yıllarda çeşitlenen iş sektörü ile birlikte, personellerin tanıtımı ve kontrolü başlı başına bir sorun haline gelmiştir. Kurumsal firmalar, markalarının yükseltilmesinde içinde olacak şekilde farklı şekil ve tarzda personel tanıtımı yapmalarına neden olmaktadır. Örnek vermek gerekirse çok uluslu firmalarda personelin kuruma bağlılığını arttırmak ve marka kimliğini benimsetmek için farklı şekillerde personelini giydirmektedir. Bu büyük firmalarda amaçlanan ise kalite yönetiminin personelden başladığını bilmelerinden geçmesidir.

Atc Kart olarak sizlerin titizliğinizi anlıyoruz. Bin bir emek ile oluşturduğunuz marka kimliğinizin başına bir şey gelmesini istemezsiniz. Bizler firmaların kimliklerini ön plana çıkarmak ve onlara artı bir değer katabilmek için sürekli yeni çözümler üretiyoruz. Personelinizin bina ve fabrika içerisinde dolaşımlarını sağlarken onların tanınmasında kurumsal kimliğinize uygun kart poşeti ile firmalarımızı bir üst seviyeye çıkartıyoruz. Personel tanınması ve takip edilmesi bu sayede zorlaşmıyor, aksine kolaylaşıyor.

Özellikle üniforma ile çalışılan işletmelerde beklide en büyük sıkıntı, tanıtım kartlarının kullanımından doğan sorunlardır. Çalışanlarınızın yaptığı iş ile alakalı olarak farklı personel tanıtım kart modelleri ile başları belada oluyor ve bu nedenle kullanımdan uzak duruluyor. Firma çalışanlarınızın, rahatlıkla kullanacakları kart yoyosu ile artık daha rahat hareket edebilecekler. Artık onlar tanıtım kartlarını takmadıkları için bahane uyduramayacaklar.

Firmanızın tanıtımının en önemli noktasını oluşturan tanıtım kartlarının malzeme kalitesi de çok önem arz etmektedir. Özellikle plastik kart kullanımda son yıllarda büyük artış göstermektedir. Bu artışın sebebiyle kalitesiz kart malzemeleriyle, dolup taşan piyasa nedeniyle göze hoş gelmeyen görünümler estetiğimizi bozmaktadır. Bunları ortadan kaldırmak için yapmanız gereken kaliteli malzemeler ile donatılmış modelleri kullanmaktır.

 

Biz firma olarak, sizleri daha iyi nereye getirebiliriz düşüncesindeyiz. O nedenle sizler için son teknolojileri kullanarak ve almış olduğumuz üretim süreci ile ilgili kalite belgelerimiz ile daha kaliteli hizmet vermenin bilincindeyiz. Sizler yükseldikçe, daha kaliteli hizmetler vereceğinize inanıyoruz. Personelleriniz ne kadar iyi kontrol ederseniz işte o zaman bunu başaracağınızdan eminiz. Bunu da en kaliteli personel tanıtım kartları ile başarabilirsiniz. Buna ulaşmak için sizlere çok ama çok yakınız.