Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik kart imalatı

Günümüzde gelişen teknoloji ve gün geçtikçe artan yeni iş alanları sebebi ile plastik kart kullanımı çok yaygınlaşmış olmakla beraber plastik kart kullanım oranı da gittikçe artmaktadır. Plastik kart imalatı, müşterilerin istekleri göz önüne alınarak, onların istedikleri ölçü ve ebatlarda üretilmektedir. Plastik kartın diğer adı PVC karttır ve PVC kart üretimi yapan şirketlerde kendi tasarımları olan baskılı kart çeşitlerini ayrıca baskılı plastik kart örneklerini görmeniz mümkündür.

Atc Kart firmasında, plastik kart üretiminde kullanılan baskı yöntemi ikiye ayrılmıştır. Bunlar, dijital ve ofset baskılı plastik kartlardır. Kişiselleştirme gerektiren işlerde daha çok dijital kart kullanılmaktadır. Adetli işleriniz için ideal olan baskı yöntemi ise daha çok ofset baskıdır. Atc kart olarak plastik kart sektöründe hizmet verilmeye 2004 yılında başlanmıştır. Birçok firma, kurum ve kuruluşlar ve üniversiteler plastik yaka kartına ihtiyaç duyan bazı yerler olagelmişlerdir. Ayrıca kart yazıcıları sayesinde kendi kartınızı üretmeniz de mümkündür. Kart yazıcıyı satın almak istediğinizde maliyeti size fazla görünebilir. Ancak müşterilerinize plastik kart üretimini oldukça kısa sürede sağlayıp plastik kartları müşterilerinize teslim ettiğinizde elde ettiğiniz kara siz bile şaşıracaksınız.

Ayrıca yaka isimliği de dikdörtgen, oval ya da sizin istediğiniz biçime göre hazırlanabilmektedir. Yaka isimliğinin hammaddesi genellikle plastik pleksi ya da metal malzemelerden üretilmektedir. Bu yaka isimliklerinin mıknatıslı ve iğneli biçimleri mevcuttur ve sizlerde tercih ettiğiniz şekilde kullanabilme olanağına sahipsiniz. Ayrıca yaka isimliği için örnekler görmek isterseniz numune talebinde bulunma hakkınız da mevcuttur. Plastik kartlar içerisinde yer alan barkodlu kart sayesinde barkod okuyucu bulunan marketlerde rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz. Firmamızın üretimini yaptığı otel kartı ile de otellerin büyük bir kısmında anahtar kullanımı geride kalmıştır. Çipli ve manyetik bantlı otel kartlarımız genelde tercih edilenlerdir. Plastik kartın zarar görmesini istemeyenler için kart koruyucu üretimi de gerçekleşmiştir. Bu kart koruyucular dikey ve yatay olmakla beraber çift taraflı kullanılabilme özelliğine de sahiptir.

 

Atc kart, şimdiye kadar olduğu gibi sonrasında da yenilikçi perspektifiyle her zaman sizlere kaliteli ürünlerini sunmaya devam edecektir.