Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik kart üretimi

Atc Kart firması plastik kart üretiminin tasarlanması ve basılmasın da marka haline gelmektedir. Günümüz de oldukça popülerleşen plastik kartlar firmaların kullanacakları alanlara göre tasarlanmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurma firma istenilen ve önerilen tüm teklifleri değerlendirmektedir.

Plastik kartlarını tasarladıkları firmalardan düşüncelerini almakta ve istekleri doğrultusunda tasarımları gerçekleştirmektedirler. Gerek plastik kartların boyutu gerek ise şekli olsun her şey müşterilerin isteklerine göre gerçekleştirilmektedir. Daha önceden yapılmış olan plastik kartları örnek olarak karşınıza çıkaran firma çeşitli alternatifler de sunmaktadır.

Plastik kart için mutlaka olması gereken ürünlerden biri de kart koruyucu olmaktadır. Çünkü plastik kartların dış faktörlerden korunması amacı ile gerekli olmaktadır. Kart koruyucuları sayesinde plastik kartlar daha uzun yıllar kullanılmaktadır. Takım halinde satılan kart koruyucuları boyun askıları, plastik kart yoyosu adı verilen aparat ve ya metal aparatlar ile satılmaktadır. Şeffaf, kırmızı, mavi ve beyaz renkler de plastik kart tasarımınıza göre tercih edilebilecek olan koruyucular bulunmaktadır.

İlk olarak oteller de kullanılmaya başlanan ve zaman geçtikçe teknolojinin de ilerlemesi ile özel iş yerleri ve firmalar da ve ardından okul yurtların da en önemlisi de konutlar da kullanılmaya başlamaktadır. Özellikle otel kartı otel müşterileri için kalitenin bir simgesi olarak da düşünülmektedir. Anahtarların kullanımının eskide bırakılması ve marka haline gelen otel adının yeni detaylar ile yenilenmesi gerekmektedir.

Güvenliğin üst düzey de tutulduğunun bir göstergesi olan bu kartlar kopyalanma özelliği olmaması da ilgi çekmektedir. Plastik kartların anahtarlara göre kaybolma riskinin daha az olduğu ve kolaylıkla taşınabildiği gibi daha hızlı bir kullanımı olması da avantajlı olduğunun bir göstergesi olmaktadır. Otel kartları standart kredi kartı boyutlarında tasarlanıp üretildiğinden dolayı cüzdanınız da taşıyabilir ve böylelikle kaybolma riski ortadan kaldırılmaktadır.

 

Daha güvenilir bir plastik kart tercihiniz var ise barkodlu kart özelliklerine göz atmanız gerekmektedir. Yüzeye temas etmeden kullanılması daha uzun zaman kullanımı gerçekleşmektedir. Cüzdan yüzeyinden okutulmamak ile birlikte barkod içeriğinin yanı sıra fotoğraf ve logo içermektedir.