Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik barkodlu kart ve kullanım alanları

  • Anasayfa
  • /
  • Plastik barkodlu kart ve kullanım alanları

İşletme firmaların çalışanlarını sınıflandırması için en kolay yolu olan kartlar aynı zamanda işletme kimliğinden kurumsal kimliğe geçmenin getirilerinden biridir. Özellikle büyük mağaza ve marketlerin müşterileri için tasarladıkları barkodlu kart hem müşteri sadakati kazanmanın en kolay yolu iken hem de müşterilerini tanımanın tercih edilirlik oranını ne kadar olduğunu belirleme gibi pek çok fayda sağlamakta. Farklı satış e reklam tekniklerinden biri olan barkodlu kartlar etkili ve kolay müşteri edinmenin başında gelmekte.

Büyük ve saygınlığın ifadesi olarak kullanılan otel kartı çalışanlarınız ve otel oda kapıları için ayrı ayrı tasarlanırken size müşteri ve çalışanlarınızı takip etme olanağı sağlamakta. Aynı zamanda otelinizin modern kurumsal ve ciddi bir işletme olduğunu gelen müşterisine göstermenin en kolay yoludur. Günümüz tüketicileri daha saygın aynı zamanda profesyonel bakış açısına sahip firmaları tercih ettiğin göz önüne aldığımızda kullanışlı ve saygınlık uyandıran kartlar işletmenizin profesyonelliğini dışa yansıtmanın en kolay yoludur.

Özellikle işletme çalışanlarınız için tasarladığınız ve size mali külfete mal olan kartların çabuk bozulmasının önüne geçmek ve uzun süre dayanmasını sağlamak için çok pratik yol olan kart koruyucu size kartlarınızın uzun süre dayanmasını sağlar. Kartlar gelişen teknolojinin işletmelere sunduğu en büyük kolaylıkken aynı zamanda çalışan ve müşteri takibini sağlama konusunda pratik çözümler sunarak işletmelerin üzerindeki yükün azalmasını sağlamakta.

 

Görüldüğü üzere kurumsal kimliğe sahip saygın ve profesyonel işletmelerin tercihi olan plastik kart sayesinde kazançlarınız son derece yükseltmeniz sağlanıyor. Teknolojik açıdan son derece güvenli olan kartlar size sadece çalışan takibi değil müşteri takibini de gerçekleştirmenin en kolay yollarını sunarken sizi sadık müşteri portföyü edinmeniz konusunda yardımcı oluyor. İşletmenizin profesyonel yaklaşımla yönetilmesini ve çalışanlarınızın güvenliği konusun da yardımcı olan kartlar sayesinde elemanlarınızın çalıştığı saatleri işe gelişlerini kontrol edebilirken aynı zamanda çalışma esnasında oluşacak kazalarda işçilerinizi kontrol etmek mümkün olmakta. Son derece pratik kullanıma sahip ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz kartları Atc Kart firmasından güvenle edinebilir işletmenize kurumsal bir kimlik sağlayabilirsiniz.