Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Mifare kartlı geçiş sistemleri

  • Anasayfa
  • /
  • Mifare kartlı geçiş sistemleri

Ülkemizde pek çok işletmeler tarafından ihtiyaç haline dönüşen proximity kart, güvenli giriş ve çıkışların gerçekleşmesi adına oldukça önemlidir. Yemekhane kontrol, spor salonları, personel devam kontrol, turnikeli geçişlerin kontrolü sırasında bu sistemler yardımı ile mekanın güvenliği kontrol altında tutulmaktadır. Tüm sistemlerde rahatlıkla geçiş izni verebilen bu kart ile işletmeler personellerinin giriş ve çıkışlarını da kontrol edebilmektedir. Ayrıca şirketlerde ki çalışanların ayrılması durumunda ise başka çalışana tanımlama özelliği sayesinde şirketlerin ekstra bir masraf altına girmesine izin vermemektedir.

Deformasyon olmayan yapısı sayesinde geçişler sırasında herhangi bir aksaklık yaşanmadan güvenli bir şekilde ortamın kontrolü sağlanmaktadır. Seri ve kontrollü geçiş izni veren bu kartlar Atc kart firması aracılığı ile sizlere ulaşmaktadır. Büyük ya da küçük çaplı işletmeleri ayırt etmeksizin artık tüm işletmeler ortamını güvenceye almak maksadıyla bu tür kart sistemlerine yönelmektedir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz özelliği sayesinde ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Herhangi bir ikinci kart ihtiyacını tamamen ortadan kaldıran bu kart ile hem yemekhane, hem personel devam ve hem de pek çok turnikeli geçiş sırasında aynı karttan istifade edebileceksiniz.

Ayrıca geçişler sırasında defter tutma ve kişileri kayıt altına alma zahmeti içerisine gerek kalmadan mekana gelen kişilere özel olarak ziyaretçi kartı kullanım imkanını sağlayarak günlük yaşantınızı daha güvenli ve rahat bir şekilde sürdürebilirsiniz. Hayatımız da sürekli olarak gelişen bir teknoloji olduğu için işletmelere sürekli olarak maddi ve manevi anlamda kazanç sağlayacak donanımlarda ortaya çıkmaktadır. Bu gelişmelerden nasibi alan plastik kart, yazılım yüklenebilme özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Kartlı geçiş yerleri için vazgeçilmez olan bu kartlar bu sayede diğer kartlar gibi eş değer bir şekilde güvenliğin açığa çıkmasına yardımcı olur.

 

Verileri içeriğinde tutma özelliğine sahip olan mifare kart ile artık daha kontrollü bir geçiş sizleri beklemektedir. İşletmeler için ve pek çok kullanım alanları için kolay kullanılabilir özelliğini insanlara kazandıran bu kartlar firma aracılığı ile sizlere en iyi şekilde teslim edilmekte ve alanınızın güvenliğini kontrol altında tutmanıza yardımcı olmaktadır.