Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Baskılı Plastik, Mifare Ve Proximity Kartları

  • Anasayfa
  • /
  • Baskılı Plastik, Mifare Ve Proximity Kartları

Firmalar ve kamu kurum ve kuruluşları için ya da okul kimlik kartları olarak kullandığımız birçok mekanda ATC Kart sistemlerini geliştirerek bizlere kaliteli bir hizmet vermektedir. Özellikle işletmeler büyük ya da küçük ölçekli olsa da artan personelini isim ve görev bazında, öne çıkaracak yaka kartları kullanılmaktadır. Yine giriş ve çıkışlarımızı sağlayan iş yeri kartlarımız da ayrıca güvenlik için gereklidir. Yani çalışma ve okul hayatımızda önemli bir yeri alan plastik kart kullanımı alan açısından da çok genişlemiş durumda.

İşyerlerinde, okulda, gezilerde, konferansta, eğitimde, sempozyumda, seminerlerde kullanacağımız kartlara bir göz atalım. Örneğin ziyaretçi kartı olarak kullandığımız kartlar; firmamıza ziyaret, toplantı, satış, tanıtım amaçlı gelen kişilere verilerek, o kişinin ziyaretçi olduğunu belirtiyoruz ve yine güvenlik önlemimize katkıda bulunuyoruz. Personel dışı ziyaretçiler için bu kart ile giriş sağlanıp, çıkış esnasında kişiden geri alınmalıdır. Mifare kart dediğimiz kartları kullanım alanı ise; okul kimlik kartımız olarak üniversite kayıtlarında öğrenci için çıkarılır ve hangi üniversitenin öğrencisi olduğu belirtilir.

Giriş ve çıkışlar da bu kart kullanılır ve öğrenim süresince kullanabilir. Kart aparatlarını da tabii kart sisteminden bulabilirsiniz. Bunlar; boyun için askı, kartımızı korumak için çerçeveler, bayanlara özel askı çeşitleri, kart tasarımları gibi birçok alternatifi değerlendirmeniz mümkün. Alan genişledikçe, kart kullanım alanları ve stilleri de genişlemekte. Özellikleri de karta yüklenerek; otomatik kapı geçişleri, barkot okuyucu tarafından algılanan kartlar gibi teknolojik aktivasyonlara göre bu kartları da kullanmak şu günlerde çok ideal seçimdir. Amacınıza hitap edecek birçok kart hizmetinizde olacaktır.

 

Kartlar dünyasında Proximity kart önemli bir yere sahiptir. Güvenlik sistemlerinin gerekliliği ile bulunduğunuz ortamında güvenli giriş ve çıkışlarımızı bu kart ile sağlamaktayız. Ebat bakımında çok kullanışlı olup, etkin bir algısı vardır. Bu sayede çantadan ve cüzdandan çıkartmadan okutmak suretiyle geçişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Her zaman ve her şey insan için diyerek bu yolda ilerleyen teknolojinin takipçisi ATC ile güvenli bir hayatın giriş ve çıkışlarını yapmaktayız. Her kulvarda kullanacağınız kartlarınız için öneri ve sorularınızı paylaşabilirsiniz.