Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Proximity kartlı geçiş sistemleri

  • Anasayfa
  • /
  • Proximity kartlı geçiş sistemleri

İşletmeler mağaza ve müze gibi güvenliğin önemli olduğu noktalarda pratik çözümler sunan ve son derece sağlam uzun yıllar dayanan kartlar hem işletmelerin hem de kullanıcıların işini kolaylaştırma konusunda güvenle kullanılan araçlardır. Teknolojinin hızla gelişmesi ile işletmelerin çalışan ve ziyaretçilerinin güvenliğini sağlaması takip etmesi ve işletme güvenliği açısından son derece öneme sahip olmaya başlayan kartlı geçiş sistemleri ile güvenlik konusunda oldukça etkili sonuçlar sunmaktadır.

İşletme kurumlar da ziyaret için bulunan kişilerin tanınması ve gelen kişilerin kontrol altında hareket etmesiniz sağlayan ziyaretçi kartı hem güvenlik hem de gelen kişinin kurumda daha rahat hareket etmesini sağlayarak kurumlara pratik çözümler sunarken aynı zaman da kurumun saygınlığını da vurgulamanın en kolay yolu olmaktadır. Kartla ücretli geçiş ve personel geçişinin çok olduğu çalışan sayısının fazla olduğu işletmelerin güvenlik yükünü hafifletmek adına üretilen ve son derece dayanıklı üretilen proximity kart hem çalışanlarınızı takip etmenizin kolay yolunu sunmakta. Hem de taklit edilmesi zor olduğu için yanlış kişilerin işletmenizin güvenliğine zarar vermesine engel olmanız için pratik çözümler sunmaktadır.

Mifare kart içinde bulundurduğu çip ve anten sayesinde bilgi edinmesi kolay olmakta ve kredi kartı öğrenci kimliği ve pasaport gibi sahibi olan kişilerin bilgilerini saklaya bilme özelliğinden dolayı tercih edilmektedir. Son derece sağlam ve asla kopyalanamayan kart sayesinde hem sahip olduğu kişi hakkında bilgilerin saklanması kolay hale gelirken aynı zamanda kaybolma gibi durumlarda bulunması daha kolay olmakta bir başkası tarafından kullanılması imkansız hale gelmektedir. Otomatik ödemeler gibi pek çok alanda kullanıla bilen mifare kartlar teknolojinin son noktası olarak adlandıra bileceğimiz son derece güvenilir kartlardır.

 

Güvenlik ödeme kolaylığı gibi pek çok alanda kullanılan plastik kart sundukları kulanı kolaylığı ve uzun süre dayanabilmesi ile işletmeler tarafından tercih edilmekte ve son derece etkili çözümler sunmaktadır. Atc Kart kart kullanım alanı olan her konuda uzman ve profesyonel yardımıyla pratik çözüm yolları sunmakta müşteri odaklı çalışma sistemiyle en uygun kart seçeneklerini sunmaktadır.