Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Kartlı Personel Giriş Sistemleri

  • Anasayfa
  • /
  • Kartlı Personel Giriş Sistemleri

Gelişen dönem ile birlikte artış göstermekte olan firma ve işletmeler, müşterilerine gelişen döneme uygun niteliklerde yaklaşımlara gereksinim duymaktadır. Bu bağlamda; bir işletmenin sunmuş olduğu ürün ya da hizmetler hakkında detaylı bilgi erişiminin en açık ifadesi olan kart sunumları, ATC KART aracılığı ile beklentiler doğrultusunda hazırlanabilmektedir.

Bunlara dahil olarak; müşterilerin sunulmakta olan ürün ya da hizmetlere ilgilerinin arttırılması yolunda da önemli bir alternatif yaklaşım olarak adlandırılabilen kart sunumları, plastik kart çeşitleri ile çok daha etkin olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bu doğrultuda; PVC kart olarak da adlandırılabilen seçkin kart sunumları, tamamen müşteri beklentileri doğrultusunda arzu edilen ebatların belirlenmesi ile yapılabilmektedir.

Bunların yanı sıra; gelişen teknoloji ışığında çok daha çeşitlilik içeren özellikler dahilinde sunulmakta olan PVC kart uygulamaları, kişilerin kendi tarz ve beğenilere uygun ölçütlerde ortaya çıkarılabilmektedir. Bu bağlamda; ziyaretçi kartı başta olmak üzere, çeşitli reklam ya da tanıtım içerikli sunumlar da sözü edilen PVC uygulamaları ile sağlanabilmektedir.

Aynı zamanda; bir işletmede yer alan personellerin işe giriş çıkışlarında rahatlıkla kontrol sisteminin sağlanmasına yardımcı olabilecek nitelikteki mifare kart seçeneklerine de seçkin firma dahilinde sahip olabilmek son derece mümkündür. Ayrıca; personellerin güvenliği ve hızlı kontrol amacı da sağlamakta olan kartlar ile okullarda ya da yemekhanelerde de uygun kullanım alanlarına erişilebilmektedir.

Bunlara bağlı olarak; gelişen teknolojinin avantajlı kullanımı arasında önemli bir paya sahip olmakta olan iş yerleri güvenli geçiş sistemleri proximity kart aracılığı ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bu bağlamda; geniş kullanımlar sağlayabilen kart ihtiyaçlarına sunulmakta olan güvenli hizmet kapsamında sahip olabilmek oldukça mümkündür. Tamamen temassız olarak kullanılabilmekte olan seçkin kartlar ile güvenli ve hızlı personel kontrolleri sağlanabilmektedir.

 

Netice itibariyle; zaman kayıplarına uğratmayan ve hızlı geçişler için de oldukça ideal olan birbirinden çeşitli kartlara tek bir hizmet kapsamında sahip olunabilmektedir. Bu bağlamda; iş güvenliği açısından da önemli bir yere sahip olan özellikli kartlar, müşterilerin kendilerinin belirledikleri özellikler ve ebatlar doğrultusunda da ortaya çıkarılabilmektedir. Teknolojiyle gelen temassız ve pratik kartlar ile güvenli kullanımlara ulaşabilmek de son derece mümkündür.