Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Ofset Baskı Plastik Kart Üretimi

  • Anasayfa
  • /
  • Ofset Baskı Plastik Kart Üretimi

Tüm işletmelerin elinde bulunması gereken ve müşterilerine dağıttığı, üzerinde şirketin fatura bilgilerinin bulunduğu bir karttır fatura kartı. Genelde plastik olarak üretilen bu kartlara istenilen adete göre ofset ya da dijital baskı da uygulanabilmekte. İşletmelerin kullandığı ve personelinin işe giriş çıkış takibini de yapabildiği bir diğer kart türü de plastik kart. Bu kartların diğer adı PVC karttır ve istenilen adette üretim yaptırabileceğiniz gibi farklı ölçülerde de üretim yaptırabilirsiniz. Bu anlamda faaliyet gösteren ve müşterilerine butik hizmet anlayışı ile yaklaşarak herkese kendisine özel bir hizmet sunan Atc Kart firması, istenilen ölçülerde üretim yapabildiği gibi sizlere kendi kartınızı tasarlayabilme fırsatını da sunmaktadır.

Kartlarım tamamen şirketimizi yansıtan özellikte ve ayrıcalıkta olmalıdır ve bunu da kendimiz yapmak istiyoruz diyorsanız bunu yapabilirsiniz. Ama eğer benim kart tasarımı yapacak kadar vaktim yok hazır olan tasarımlardan seçim yapmak istiyorum diyorsanız, firmanın sizden önce başka müşterilerine yaptığı tasarımlar arasından seçim yapabilir eğer isterseniz onun üzerinden ufak değişikliklerde yaptırabilirsiniz. Bu kartların üretimi sipariş geçilen adete göre değişebileceği gibi, istediğiniz tasarıma da bağlı olarak değişebilir. Yani sade ve el oyalayıcı bir tasarımı yoksa elbette ki daha hızlı çıkacaktır ama detayları olan bir tasarım ise süre ona göre değişebilir ve birde tabii ki üretimi yapacak olan firmanın yoğunluğuna da bağlı sürecin sonuçlanması.

 

Birçok firmada yaka isimliği olarak da bilinen yaka kartı uygulaması da son yıllarda daha sık tercih edilmeye başlandı. Kartın üzerinde şirket logosu ile birlikte personel isim bilgileri ve resmi de bulunmaktadır. Eğer adet olarak sayısı çok fazla olmayan yaka kartlarınızı bastırmak istiyorsanız bu kartlarda dijital baskı uygulanmaktadır, ancak yüksek adetlerde kart bastırmak istiyorsanız bu defa da ofset baskı tekniği kullanılmaktadır. Bu kartların en sık kullanılan aparatları boyun askı ipi ya da klipstir. Yani personel, kartını ya boynuna asarak kullanabilir ya da isterse klips yardımı ile giysisine tutturabilir. Metal yaka kartı ise, biraz daha farklı olup, metal renginde ve genellikle ya mıknatıslı ya da iğneli olarak kullanılmaktadır.