Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Logo Baskılı Metal Yaka Kartı

  • Anasayfa
  • /
  • Logo Baskılı Metal Yaka Kartı

İşte size gelişen teknolojinin uzantısı olan bir şey daha. Ne mi? Tabii ki plastik kart. Şöyle açıklayalım, teknolojinin bu denli gelişmesi ile birlikte iş alanları da bir o kadar gelişme kaydetmekte ve büyümekte. Büyümek demek daha çok iş gücü demek ve iş gücü de daha fazla çalışan demek. Bu kadar fazla çalışanı olan bir kurumun personelinin işe giriş çıkış saatleri gibi önemli hareketlerini takip edebilmesi için uygulamaya sokulan bu plastik kartlar son derece etkili bir yöntemdir.

 Bir kere bu sayede her şey daha kontrollü ve sistematik bir şekilde ilerliyor. Bu sektörde faaliyet gösteren ve adını her zaman başarılarla duyuran firmaların başında gelen Atc Kart firması sunduğu hizmet anlayışı ile müşterileri arasında da parmakla gösterilen bir firmadır. Standart ölçülerde kart üretimi yapabildiği gibi aynı zamanda da istenilen ölçülerde de kart üretimi yapabilmektedir.

Yaka isimliği olarak da bilinen yaka kartı uygulaması, bazı kurumlar için vazgeçilmezdir. Personelinin taşıdığı isimliğin üzerinde kurum ister ise şirket logosu ya da farklı şekilde baskılar yaptırabilmektedir. Bu isimlikler genelde iğneli ya da mıknatıslı şekilde kullanılmaktadır. Dikdörtgen ya da farklı şekillerde de olabilirken, rengi genellikle metal rengidir. Metal yaka kartı, hammaddesi metal ya da plastik pleksi olan malzemelerden üretilmektedir. Söylediğimiz gibi metal renginde olan bu yaka kartlarının üretimini yaptırmadan önce firmadan bir numune talebinde bulunabilir dolayısıyla nasıl bir kart bastıracağınıza karar verebilirsiniz. Elinize ulaşan numunelerden yola çıkarak yaka kartınızın şeklinde karar verebilirsiniz, dikdörtgen mi yoksa oval mi ya da sizin belirlediğiniz başka bir şekilde mi olmalı? Bunun kararını verirken aynı zamanda üzerinde logonuzun bulunup bulunmayacağını da netleştirebilirsiniz.

 

Küçük ya da büyük hiç fark etmez işletmelerin kullandığı ve müşterilerine de dağıttığı bir kart türünden bahsedelim. Adı fatura kartı. Bu kart, işletmelerin fatura bilgilerinin bulunduğu bir kart türüdür. Fatura kartları genelde plastikten üretilmektedir. Kaç adet fatura kartına ihtiyacınız varsa o adette ofset baskı ya da dijital baskı olacak şekilde üretim yaptırabilirsiniz.