Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik Kart Baskı Sistemleri

  • Anasayfa
  • /
  • Plastik Kart Baskı Sistemleri

Güvenliği sağlamak isteyen pek çok firma artık plastik kart kullanımlarına eğilim göstermektedir. Kartın içeriğinde bulunan manyetik özelliği sayesinde kart kullanıcıların kişisel bilgileri girilmekte ve güvenli giriş ve çıkışlar sağlanmaktadır. İşletmelere yabancı kişilerin girmesinin engellenmesinde bu kart sistemleri oldukça katkı sağlayarak hem işletme sahiplerini hem de çalışanların daha güvenli bir ortamda çalışmalarına olanak tanımaktadır. Kart içerisinde işletme de yer alan çalışanın ad, soyad, doğum yerleri ve sigorta numaraları gibi istenen bilgiler kayıt altına tutulduktan sonra giriş sırasında manyetik kartlar okutularak mekana giriş yapılmaktadır. Elektronik ortamlara aracılığı ile kart kullanıcılar hakkında yer alan tüm bilgiler ana bilgisayara yönlenmekte ve güvenli bir şekilde giriş izni tanınmaktadır.

Taşınması son derece basit olan bu kartları çalışan kişiler rahatlıkla yanında taşıyarak girilmek istenen alanlara giriş yapabilirler. Yemekhane girişleri, turnikeler, fabrika girişleri, personel kontrol ihtiyaçlarında bu kart sistemlerine yönelinerek geniş bir kullanımına sahip olan plastik kartlar kullanılmaktadır. Mıknatıslı özelliği sayesinde kolay taşınabilen metal yaka kartı, personel tanıtımı amaçlı kullanılmaktadır. Şirketlerin kendilerini bir imaj yaratması ve etkili sunumları açığa çıkartması adına personeller de bulunan bu tür kartlar büyük bir öneme sahip olmuştur.

Plastik kartın bir diğer özelliğini yansıtan yaka kartları insanların daha kolay ve rahat bir yaşam sürmesi adına en çok ihtiyaca dönüşmüş ürünler arasında yerini almaktadır. Atc kart firmasında en iyi hizmetler müşterilere sunularak ihtiyaçları olunan yaka kartı personellerin hizmetini girmiştir. Bu sayede işyerinde çalışan personellerin konumu, mevkii, görevi, ad ve soyadı bilinmektedir. Firmalara kurumsal kimliğini geri kazandırmak adına kart sistemleri ekstra bir katkı sağlayan aracılar arasında olmuştur. İstenilen model ve tasarımda gerçekleşen bu kartlar ile firmanızın imajını geniş kitlelere duyurabilmekte ve güvenliği ortamınızda sağlayabilmektesiniz.

 

Ayrıca kart çeşitleri arasında bir diğer önemli özelliği ile kullanılan fatura kartı, kart yazıcılar için tasarlanmış sistemler arasındadır. Maliye bilgilerinin yer aldığı bu kartlar ile fatura işlemleriniz konusunda daha güvenli ve akıcı çalışmalara adım atabilirsiniz. Artık tüm ticari kuruluşlar bu tür kart sistemlerine yoğun talep göstermektedir.