Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Kurumsal Kimliğinize Özel Kart Ve Aksesuarlar

  • Anasayfa
  • /
  • Kurumsal Kimliğinize Özel Kart Ve Aksesuarlar

Günümüzde, büyük işletme ya da küçük işletme olsun, tüm firmalar çeşitli tanıtıcı özellikteki kartlara sahipler ve personel içinde tanıtıcı kartlar kullanıyorlar. Bu kartlar firmayı hem prestijli hem de güvenilir kılmaktadır. Metal ya da plastik yaka kartları, ziyaretçi kartları, fatura kartları, market kartları, çipli kartlar, üye kartları, barkodlu kartlar, manyetik bantlı kartlar, mifare kartı, mıknatıslı ya da iğneli yaka isimlikleri, baskılı, baskısız boyun askı ipleri ve aksesuarları günümüzde firmaların kullanımını neredeyse zorunlu kılan kartlardır.

Yaka kartları, metal yaka kartı, PVC yaka kartı ya da plastik yaka kartı şeklinde olabilir. Ayrıca iğneli, klipsli ya da boyundan asmalı yaka kartları tercih edilebilir. Yaka kartı firma personeli için kullanılan tanıtıcı karttır. Firma ismi, logosu ve personel adının bulunduğu bu kartlar, dilerseniz sizin istediğiniz ebatlarda hazırlanabilir. Metal yaka kartları aşınması daha güç yapıya sahip olduğundan isim değişkenli yaka kartları, personel değişimi olsa bile uzun süre kullanıma elverişlidir.

 Firmaya etkin bir farklılık ve saygınlık sağlayacak fatura kartı sayesinde hem personeliniz hem de firmanızın alım satım işleri yaptığı diğer firmalar fatura bilgilerinize kolayca erişip, doğru şekilde fatura kesebilecekler. Fatura kartları, firma ismi, logosu ve fatura bilgilerini barındırır. Fatura kartları sayesinde işleriniz daha kısa sürede ve hatasız şekilde halledilebilecek.

Plastik kart kullanımı, firmaya ve kişiye sağladığı prestijden dolayı gittikçe artmaktadır. Bir otel, market, kısaca firmaya ait her türlü kart plastikten yapılabilmektedir. Plastik kartvizitler firma adı, logosu, kişi ismi gibi bilgileri barındıran standart boyutta olabileceği gibi, tercih edilen farklı ebatlarda da üretimi yapılmaktadır. Plastik kart yıpranmalarına karşı, plastik kart aksesuarları da mevcuttur. Plastik kart koruyucuları, kabı, kart poşeti ve yaka kartı boyun askı çeşitleri ile kartlarınızı kolayca ve rahat şekilde taşıyabilirsiniz.

 

Firmanızın, şirketinizin ya da işletmenizin saygınlığını artıracak, dünya standartlarında kaliteye sahip, standart ya da özel boyutlara sahip, ithal malzeme ile üretilen her türlü kart çeşidinin üretimi ATC Kart ile mümkündür. Firmamız sayesinde istediğiniz türde kart ihtiyacınız en kısa sürede karşılanır.