Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Kişiye Özel Plastik Kart Hizmetlerinden Siz De Yararlanın

  • Anasayfa
  • /
  • Kişiye Özel Plastik Kart Hizmetlerinden Siz De Yararlanın

Plastik kartların diğer adı olarak da bilinen pvc kart, her geçen gün daha da yayılmaktadır. Çünkü teknolojinin de yardımıyla gelişen iş sektöründe çalışan sayısı da paralel olarak artmaktadır. Bu da daha sistematik ve profesyonel bir şekilde bir kontrol sistemi geliştirilmesi anlamına gelir. İşte bu kart sistemi ile de işverenler çalışanlarının işe giriş çıkış saatlerini kolayca takip edebilmektedirler. Peki, plastik kartları nereden temin edebileceğinizi düşünüyorsanız hemen yardımcı olalım. Bu kartların üretimini yapan ve üst düzey bir hizmet anlayışı sunan Atc kart firması ile irtibata geçerek dilediğiniz karttan dilediğiniz adette üretim yaptırabilirsiniz.

Tabii üretim süreci istediğiniz kart adedine, kartın tasarımının detaylarına ve tabii ki şirketin yoğunluğuna göre değişebilmektedir. İstediğinizi kartı standart ölçülerde yaptırabileceğiniz gibi, sizin belirlediğiniz ölçülerde de kart üretimi yaptırmanız mümkün. Bir nevi firmanın sunduğu butik hizmet anlayışının avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. Başka müşterileri için yapılmış olan kart tasarımları arasından da bir seçim yapabilir, belki üzerinde ufak değişiklikler yapılmasını isteyebilirsiniz. Ya da kendi kartınızı tasarlamaya ne dersiniz? Evet, sipariş vereceğiniz plastik kartların tasarımını kendiniz de yapabilirsiniz. Böylece tamamen size ve şirketinize özel kartlarınız olabilir.

Aracı firmalarla iletişime geçerek kart üretimi yaptırabileceğiniz gibi kendi kartınızı kendiniz de üretebilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki bir kart yazıcı edinerek. Bu yazıcılar sayesinde kendi kartınızı birkaç dakika içinde basabilir ve kendi işinizi kendiniz görmenin hazzını da yaşayabilirsiniz. Ancak bu plastik kart yazıcı fiyatlarını araştırdığınız ilk etapta fiyatlar size yüksek gelebilir ancak bu rakamı yıllarca aynı verimle kullanacağınız bir makina için vereceğinizi unutmayın. Aldığınız verim karşısında hem zamandan kazandığınızı görecek hem de ne kadar doğru bir iş yaptığınızı bir kez daha anlayacaksınız.

Yaka isimliği mutlaka bir kurumda çalışanın üzerinde taşıması gereken bir çeşit aksesuardır. Bazı yerlerde yaka kartı şeklinde boyunda taşındığı gibi bazı yerlerde de yaka kartı şeklinde kullanılmaktadır. Bu isimliklerin birçok farklı şekli olabileceği gibi, üzerinde şirket logosu gibi farklı baskılarda bulunabilmektedir.