Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik Kartta Tecrübe ve Kalite

  • Anasayfa
  • /
  • Plastik Kartta Tecrübe ve Kalite

                    2004 yılında kurulan Atc Kart, plastik kart ve aksesuarlarının üretimine odaklanmış bir firmadır. Temel mottosu en kısa zamanda en kaliteli hizmet olan firma 10 yıldır müşterilerine hizmet etmekte ve her zaman olumlu geribildirimler almaktadır.

Kurumsallık her zaman firma isminin ve personelin müşterilere başarılı bir şekilde sunulmasını gerektirir. Bu sunum için en uygun yöntem hiç şüphesiz kartlardır. Müşterilerle ilk temas halinde bulunan personellerin yaka isimliği taşımaları kurumsal bir görünüm açısından hayati önemdedir. Bu yaka kartlarını firmanın ismini, personelin ismini ve şirketteki pozisyonu içermesi gerekir, tasarımın şık ve yazıların okunaklı olması önemlidir. Tüm bunlar ancak sektöründe deneyimli bir profesyonel kart tasarımcısı tarafından sağlanabilir.

 Atc Kart sadece kart üretip satan sıradan bir firma değildir. Verilen hizmetler içerisinde kart yazıcı satış hizmetleri de bulunmaktadır. Kart yazıcıları spesifik amaçlara yönelik farklı modellerde üretilirler. Sektörün liderleri konumundaki Datacard, Hipi ve Zebra markalarının birçok modelde yazıcısı bulunmaktadır. Datacard SP35 renkli kart basımı yapabilen bir cihazdır. Yüksek baskı kalitesi sunan bu ürün tek taraflı yazma işlemlerinde kullanılabilir. Renkli baskıda saatte 160 kart üretebilen SP35 modeli, tek renk baskılarda hızını 600 kart / saat e kadar çıkarmaktadır. Datacard SP35 in bir üst modeli olan Datacard SP55 çift taraflı baskı yapabilen bir makinedir. Renkli kartlarda saatte 190 kart üreten SP55 modelinin hızı, tek renklerde 1000 kart / saat e kadar çıkar. SP serisinin gelişmiş versiyonu olan Datacard SD serileri ise daha kullanıcı dostu ürünlerdir. Dijital göstergesi olan bu plastik kart yazıcı modelleri herhangi bir sorun olduğunda bunu görsel olarak anlamamızı sağlar, böylece sorunların çözümünde daha hızlı davranmak mümkündür.

Datacard markasının sektördeki rakibi konumunda olan Hiti, CS320 modeli ile kendisinden söz ettirmektedir. Kontrol panelinin kolay kullanılır olması ve 25 saniye gibi kısa bir sürede kart basabilmesi bu ürünün tercih edilme nedenleri arasındadır. 32 mb lik dahili hafızası olan bu ürünler 100 ile 240 volt arasındaki değerlerde çalışabilmektedir. Bir diğer önemli ürün ise Zebra P330i modelidir. 144 kart / saat renkli baskı ve 1000 kart / saat siyah beyaz baskı hızıyla ideal hız değerlerine sahip bir yazıcıdır.