Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Plastik Kart Yazıcılar İle Kartınızı Kendiniz Üretin

  • Anasayfa
  • /
  • Plastik Kart Yazıcılar İle Kartınızı Kendiniz Üretin

Artık sadece çalışan sayısı fazla olan işletmelerin değil küçük işletmelerin de tercih ettiği plastik kart uygulaması, işverenlerin çalışanlarını kontrol edebilmesi açısında son derece önemlidir. Çünkü bu saye de personelin giriş çıkış saatleri daha kolay takip edilmekte ve düzen daha kolay sağlanabilmektedir. Her geçen sayıları hızla artan işletmelerin, artan personel sayısıyla aynı orantıda diğer PVC kart olan plastik kartlara da ihtiyaçları artmaya devam etmektedir.

Bu sektörde faaliyet gösteren ve müşterisine sunduğu üstün hizmet anlayışı ile adından söz ettiren Atc Kart firması, aynı zamanda kişiye özel üretim de yapabilmektedir. Nasıl mı? Yani standart ölçülerde üretilen kartların yanı sıra, müşterisinin istediği ölçülerde de kart üretebilme kapasitesine sahip olan firma bir yandan da sizlere kart tasarımı konusunda özgürlük sunabiliyor. Firmanın daha önce başka müşterileri için tasarladığı kartlara göz atabileceğiniz gibi aynı zamanda kendinize özel bir kartınız olsun ve tasarımı da size ait olsun istiyorsanız işte size fırsat. Kendi plastik kartınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz.

 Kartınızın tasarımını kendiniz yapabileceğiniz gibi aynı zamanda üretimini de kendiniz yapabilirsiniz. Bu da son derece kolay. Öncelikle bir kart yazıcı temin ederek işe başlayabilirsiniz. Daha sonra kendi kartınızı üretebilirsiniz. Örneğin adet olarak az sayıda karta ihtiyacınız oldu ve bu ihtiyacınızı edindiğiniz plastik kart yazıcı ile gidererek zamandan kazanabileceğiniz gibi kendi üretiminizi de yapmış olacaksınız. Bu yazıcıları satın alırken iyice araştırıp kendinize uygun olan cihazı seçmelisiniz. Sizin rahat kullanabileceğiniz bir yazıcı olmalı ki, işinizi de hızlıca yapabilmeniz adına. Birde bu yazıcıların fiyatları ilk anda size yüksek gelebilir ama bir kereliğine mahsus olarak ödeyeceğiniz bu rakam, alacağınız verim karşısında gözünüze çok görünmeyecektir.

 

Bazı kurumlarda çalışanların isimleri boyunlarına astıkları yaka kartlarında yazarken, bazı kurumlarda da personel yaka isimliği kullanmaktadır. Bu isimliklerin şekilleri dikdörtgen ya da herhangi bir şekilde olabileceği gibi, mıknatıslı ya da iğneli olarak da kullanılabilmektedir. Genelde metal renginde olan bu isimlerin hammaddeleri de metal ya da plastik pleksiden oluşur ve üzerine istenilen baskı yapılabilir.