Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Yaka İsimliğinizde Şirket Logonuz Olsun

  • Anasayfa
  • /
  • Yaka İsimliğinizde Şirket Logonuz Olsun

 Firmalar her zaman özellikle çalışan sayısı fazla olan işletmeler her zaman çalışanlarının giriş çıkış saatlerini kontrol edebilmek ve düzeni sağlayabilmek için farklı arayışlar içine girmişlerdir. İşte işletmelerin bu tarz ihtiyaçlarına cevap niteliğinde oluşan plastik kart uygulaması birçok işletmenin tercihi olmuştur. Birde teknolojinin hayatımıza bu kadar girerek ve çalışma alanlarını da oldukça genişlettiğini düşünürsek, çalışan sayısı ihtiyacı her geçen gün daha da artmaktadır.

Bu artıştan doğan ihtiyacı karşılayan plastik kartların üretimini yapan Atc kart firması, müşterisinin isteğine bağlı olarak üretim yapabilen son derece donanımlı bir firmadır. Diğer adı PVC kart olan plastik kartlar konusunda müşterilerine bir nevi butik hizmet verdiğini söylemekte mümkün. Çünkü standart kart üretimi yapabildiği gibi istenilen ölçülerde de kart üretimi yapabilmektedir. Hatta firmanın daha önce yaptığı kart tasarımlarına göz gezdirerek kendinize uygun bir tasarımı seçebilir eğer isterseniz küçük değişiklikler yapılmasını isteyerek kendinize uyarlatabilirsiniz. Bu benim için yeterli değil benim kartlarım şirketime ve çalışanıma özel olmalı diyorsanız onun içinde firmanın size sunduğu kendi tasarımınızı kendiniz yapma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Üretici firmalar aracılığı ile kartlarınızı bastırabileceğiniz gibi aynı zamanda da bir kart yazıcı edinerek kendi kartlarınızı kendiniz de üretebilirsiniz. Özellikle birkaç adet karta ihtiyacınız var ise, bunu üretici firmaya sipariş olarak geçmek, size gelme sürecini beklemek vs. gibi ayrıntılarda boğulmak yerine zamandan kazanabilir ve edindiğiniz plastik kart yazıcı ile kendi kartınızı kendiniz üretebilirsiniz. Bu kart yazıcılarını satın alırken ilk etapta karşılaştığınız rakamlar sizi biraz şaşırtabilir yani bu fiyatlar size biraz yüksek gelse de, sonrasında kaliteli üretim ve kazanılan zaman açısından düşündüğünüzde ne kadar doğru bir iş yaptığınızı göreceksiniz.

Bir diğer adı yaka kartı olan yaka isimliği, birçok şekilde üretilebilmektedir. Dikdörtgen, oval ya da herhangi bir şekilde. Bu isimler genellikle metal renginde olurlar çünkü hammaddeleri de genellikle metal ya da plastik pileksiden oluşmaktadır. Üzerinde bulunmasını istediğiniz şirket logonuza bağlı olarak isimliğin üzerine baskı yapılır ve bu isimlikler genellikle mıknatıslı ya da iğneli olurlar.